Олена Валюшкина: жінкам за 50 вже нічого робити в цьому житті

Жінкам за 50 у нас вже нічого робити в цьому житті. Їх викидають за борт. Всі глянсові журнали, кіно, театр та вся життя належать молодим.

— Як ні в одній іншій країні, все зводиться до того, що якщо тобі п’ятдесят, то сиди на лавці, гризи насіння і нікуди не лізь. А коли приїжджаєш в Ізраїль, США або Європу, то бачиш іншу картину. Люди і в 90 років щасливо собі відчувають у всіх сферах. У нас була зовсім інша історія. У радянські часи вважалося, що жінка після п’ятому п’ятдесяти — вже й не жінка, а пенсіонер. Та й тепер мало що змінилося.

— 8 грудня мені виповнюється 55 років. Іноді я отримую в соціальних мережах злі і мерзенні повідомлення: «Куди ти преш? Чого тобі треба? Сиди й не рипайся!».

Відразу їх видаляю, бо людина я глибоко ранимий. Іноді телефонують з журналів і кажуть: «Ми хочемо написати про вас статтю, але, вибачте, на обкладинку поставити не зможемо. Актрис у вашому віці рідко там друкують. Всі шляхи і дороги — молодим». Плекаю у відповідь: «Чому так? Хто це вирішив? Чому ви думаєте, що журнал з моїм портретом буде гірше продаватися, ніж з юною тусовщицею?».

Це цитати з інтерв’ю нашій акторка Олені Валюшкиной.

Чому ж так відбувається? У всьому світі це вік активного зрілості, а у нас за 30 років якісь тривалі похорону молодості, які перемежовуються несолідними спробами реанімувати покійницю. Чому обов’язково треба бути молодою? А зрілої красивою і доглянутою жінкою бути соромно? Хто це тільки придумавши?

Не, все ж не думаю, що так все сумно. Навколо мене дуже багато жінок цього віку. Вони успішні, працюють, займаються творчістю, багато подорожують… Хоча… на обкладинку журналів їх теж не беруть!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh