Політика

Олексій Данілов звільнений з посади РНБО

Робота, яка була присвячена останнім. Дні, за які мені не соромно. Години, що пролетіли, як блискавка. Я вдячний долі за те, що вона дала мені можливість служити Батьківщині та своєму народу в мирний і воєнний час!

Про своє звільнення з посади секретаря РНБО повідомив Олексій Данілов.

Я вдячний Президенту України за довіру та можливість долучитися до написання Великої історії у момент найбільшого виклику та найбільшого піднесення.

Я вдячний нашій команді, яка виконала величезну роботу, створивши унікальні інформаційно-аналітичні системи, журналістам і справжнім професіоналам, усім, хто допомагав нам у нашій роботі.

Як би важко не було, якою б безнадійною не здавалася ситуація, ми працювали і будемо працювати для України і заради України, ми вірили і віримо в нашу Перемогу!

Головне, що ми маємо завжди пам’ятати і що я завжди сповідував, це не боятися ніколи і нікого, йти вперед і вірити в Україну, вірити в народ України.

Російський монстр буде знищений, химерна істота впаде і загине в темряві історії – і це зробить український воїн, у якого наша історія, наша доля і наша місія – «бути мечем у темряві; сторож на стіні; щит, що охороняє царство людей»!

Дякую вам всім! Слава Україні!

Також наразі немає офіційної аргументації рішення Володимира Зеленського, але в цілому заміна Секретаря РНБО вкладається у ротації у всьому силовому блоці країни.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України