Український спортсмен здобув перемогу гоночного чемпіонату в Італії

 

Український спортсмен здобув перемогу на етапі міжнародного гоночного чемпіонату в Італії.

 

Вперше в історії український спортсмен здобуває перемогу в основному заліку міжнародних змагань з перегонів на автомобілях з відкритими колесами.

Європейська серія VdeV має 24-річну історію. У 2016 році в чемпіонаті VdeV Monoplace виступають 50 пілотів в складі 19 команд. Сім етапів чемпіонату проходять на відомих трасах Європи і включають в себе по три гонки в рамках кожного етапу. Пілоти змагаються на автомобілях з відкритими колесами «Формула Рено 2.0», розганяються до 100 км / год за 3 секунди і розвиваючих бічні перевантаження в 3G.


Черговий етап чемпіонату VdeV Monoplace пройшов в минулі вихідні на Італійської трасі Муджелло. За результатами трьох гонок, Олексій Чуклін, який виступає за голландську команд

у Manor MP Motorsport і представляє Україну, зайняв четверте, третє і перше місця.

Стартувавши в третій гонці з четвертого місця, Чуклін один за іншим обійшов конкурентів в числі яких були чемпіон серії 2015 Давід Дру (David Droux), що представляє Швейцарію, і поточний лідер чемпіонату австралієць Александр Пейроні (Alexander Peroni). Останній стартував з поула і більшу частину гонки зберігав лідерство, однак на передостанньому колі Олексій обігнав і його.

«Я, зрозуміло, задоволений результатом. Це була не найпростіша гонка, хоча, напевно, і не найскладніша – ділиться спортсмен, чия кар’єра склалася виключно в Європейський серіях. Ми очікували, що в третій гонці виступатимемо впевненіше, ніж у попередніх двох, так як менше суперників зношуємо гуму. Це обумовлено настройками болідів і пілотажем. Найбільшою боротьби я очікував від Рінуса ван Калмтхаут (Rinus Van Kalmthout), так як він має ідентичні налаштування, хоча в дійсності, найскладніше було обігнати Александра (Alexander Peroni)».

Нагадуємо, що на початку липня Олексій в рамках того ж чемпіонату на трасі в Арагоні (Іспанія) також показав чудовий результат, піднявшись на подіум у всіх трьох гонках етапу. Тоді в інтерв’ю українській пресі про результати в Іспанії на питання «коли можна очікувати нових перемог для України» Олексій відповів:

«Власне, Арагон – не моя траса, я ніколи не був на ній особливо швидкий, але зумів тричі завоювати третє місце. Скажімо, італійська Муджелло більше підходить мені по духу, тому що вона в цілому більш швидкісна, тому там можлива перемога .


Довго чекати не довелося – вже на наступному етапі серії зазвучав гімн України.

За словами гонщика, спортсмен продовжить виступати в чемпіонаті VdeV до кінця сезону в складі Manor MP Motorsport.

За матеріалами прес-служби Олексія Чукліна

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh