Авторські статті

Олександр Турчинов: Ми переможемо, тому що з нами правда, з нами Бог, з нами Україна, і з нами наш Великий Тарас

«Ми одна країна, одна родина, і ми разом з нашим Кобзарем Тарасом тут», – заявив Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов, виступаючи на мітингу з нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря, який відбувається у неділю у Києві.

«Ми сьогодні прийшли, щоб віддати шану і схилити голови перед головним Героєм України – Тарасом Григоровичем Шевченком. Наш великий пророк 200 років веде свій народ від неволі до волі, до справжньої, сильної країни, якою будуть пишатися усі українці, де б вони не жили – тут чи за її межами», – наголосив Олександр Турчинов.

Він підкреслив, що «Тарас був завжди зі своїм народом, коли українцям було важко, коли вони виборювали свою свободу». «І на Майдані він був разом з нами, виступав зі сцени, захищав жінок і дітей на барикадах Грушевського й Інститутської, був під кулями, серед вибухів гранат», – сказав керівник Парламенту, запропонувавши хвилиною мовчання вшанувати героїв, які віддали життя за Україну.

За словами Олександра Турчинова, нині слово правди, слово віри Кобзаря «допомагає нам розбудовувати Україну, відновлювати українську владу, припиняти розбрат і протистояння, відновлювати вщент зруйновану економіку». «І коли сьогодні агресор загрожує нашій землі, Тарас разом з нами у строю. І з ним, з його «борітеся – поборете», яке стало нашим гаслом, нашої зброєю, ми переможемо, тому що з нами правда, з нами Бог, з нами Україна, і з нами наш Великий Тарас», – заявив він.

«Я дякую Богу, що він дарував Україні великого пророка. Слава Богу, слава Великому Тарасу, слава Україні!», – сказав Олександр Турчинов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.