Авторські статті

Олександр Турчинов: Якщо світ хоче допомогти Україні, є дієвий спосіб – заміщувати російські товари на українські

Якщо світ хоче допомогти Україні, є дієвий спосіб – заміщувати російські товари на українські.
Про це сьогодні заявив в. о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов під час зустрічі з Головою Наглядової Ради “Ялтинської Європейської Стратегії”, екс-Президентом Республіки Польща Александром Кваснєвським.
У ході зустрічі сторони обговорили ситуацію в Україні та питання щодо майбутнього форуму YES (Ялтинської Європейської Стратегії), повідомляє прес-служба Верховної Ради.
За словами Олександра Турчинова, сьогодні нова влада в надскладних умовах займається виведенням країни із тяжкої економічної та соціально-політичної кризи.
«Ми розпочали реальні якісні зміни в країні. Але той рух, який би ми хотіли прискорити, зараз гальмується військовою агресією Російської Федерації», – сказав він.
Разом з тим, додав Турчинов, влада працює над створенням умов для залучення інвестицій в Україну.
«Наше завдання – створити умови, щоб українська економіка була цікава для тих, хто хоче в неї інвестувати, створювати нові виробництва та нові робочі місця», – додав він.
Олександр Турчинов також наголосив, що дієвою може бути допомога Європи, Європейського Союзу та інших цивілізованих країн світу, які виступають проти російської агресії в Криму та запроваджують проти Російської Федерації санкції «щодо заміщення російських товарів на українські, в зв’язку з тим, що Росія здійснює не тільки військову агресію, але й економічну війну проти України».
Також Голова Парламенту підтримав Президента Александра Кваснєвського в тому, щоб не змінювати назву Ялтинського форуму, у зв’язку із тим, що «окупація Криму – тимчасове явище».
Александр Кваснєвський повідомив, що наступний форум «Ялтинської Європейської Стратегії» відбудеться в Києві з 11 по 13 вересня ц.р.
«Зараз питання України в світі – це питання номер один. Ніколи в історії такої великої цікавості до Україні не було», – сказав Кваснєвський.
Сторони погодились із тим, що сьогоднішні події в Україні – це питання та іспит для всього світу.
«Сьогоднішні події в Україні – це виклик майбутньому всього світу», – підсумував Олександр Турчинов, наголосивши, що сподівається на чітку позицію стратегічних партнерів нашої держави щодо підтримки України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.