Олександр Турчинов: Якщо світ хоче допомогти Україні, є дієвий спосіб – заміщувати російські товари на українські

Якщо світ хоче допомогти Україні, є дієвий спосіб – заміщувати російські товари на українські.
Про це сьогодні заявив в. о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов під час зустрічі з Головою Наглядової Ради “Ялтинської Європейської Стратегії”, екс-Президентом Республіки Польща Александром Кваснєвським.
У ході зустрічі сторони обговорили ситуацію в Україні та питання щодо майбутнього форуму YES (Ялтинської Європейської Стратегії), повідомляє прес-служба Верховної Ради.
За словами Олександра Турчинова, сьогодні нова влада в надскладних умовах займається виведенням країни із тяжкої економічної та соціально-політичної кризи.
«Ми розпочали реальні якісні зміни в країні. Але той рух, який би ми хотіли прискорити, зараз гальмується військовою агресією Російської Федерації», – сказав він.
Разом з тим, додав Турчинов, влада працює над створенням умов для залучення інвестицій в Україну.
«Наше завдання – створити умови, щоб українська економіка була цікава для тих, хто хоче в неї інвестувати, створювати нові виробництва та нові робочі місця», – додав він.
Олександр Турчинов також наголосив, що дієвою може бути допомога Європи, Європейського Союзу та інших цивілізованих країн світу, які виступають проти російської агресії в Криму та запроваджують проти Російської Федерації санкції «щодо заміщення російських товарів на українські, в зв’язку з тим, що Росія здійснює не тільки військову агресію, але й економічну війну проти України».
Також Голова Парламенту підтримав Президента Александра Кваснєвського в тому, щоб не змінювати назву Ялтинського форуму, у зв’язку із тим, що «окупація Криму – тимчасове явище».
Александр Кваснєвський повідомив, що наступний форум «Ялтинської Європейської Стратегії» відбудеться в Києві з 11 по 13 вересня ц.р.
«Зараз питання України в світі – це питання номер один. Ніколи в історії такої великої цікавості до Україні не було», – сказав Кваснєвський.
Сторони погодились із тим, що сьогоднішні події в Україні – це питання та іспит для всього світу.
«Сьогоднішні події в Україні – це виклик майбутньому всього світу», – підсумував Олександр Турчинов, наголосивши, що сподівається на чітку позицію стратегічних партнерів нашої держави щодо підтримки України.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh