Економіка

За перший місяць роботи послуги 500 українських родин вже придбали нові оселі за житлові сертифікати

За перший місяць роботи послуги 500 українських родин вже придбали нові оселі за житлові сертифікати. Щиро вітаю всіх хто вже оселився або тільки планує переїзд!

Про це повідомив Олександр Кубраков.

Середня сума сертифіката – 2,2 мільйона гривень. Найбільше житла придбано у місті Києві, Київській, Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях. Більше сотні – це приватний будинок, переважна більшість покупок – квартири.

Загалом на сьогодні маємо вже 2,5 тисячі сформованих сертифікатів з 9,3 тисячі поданих заяв. Сподіваємося, що найближчим часом всі ці громадяни також оберуть собі нове житло.

За житлові сертифікати можна придбати квартиру, будинок, або зробити інвестицію у житло в процесі будівництва. Ми також не обмежуємо українців географічно – купувати нову оселю не обов’язково в тому ж місті чи регіоні, де було попереднє житло. Сертифікат діє протягом 5 років.

Важливо! Ви вільні у виборі типу житла, його розташуванні, а також нотаріуса, який оформить угоду. У випадку, якщо вам навʼязують рішення по реалізації сертифіката, звертайтесь на гарячу лінію Міністерства (044) 351-48-00 та на спеціальну лінію НАБУ – 0 800 213 200

Вся актуальна інформація про програму житлових сертифікатів доступна на сайті

Нагадаю, якщо у вас було зруйновано будинок, то після відмови від права власності на нього в процесі реалізації сертифіката, земельна ділянка залишається за вами. Також ще раз зверну увагу – нещодавно зʼявилась можливість отримати кошти на відбудову на власній ділянці.

Дякую Міністерству цифрової трансформації та проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» за спільну роботу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України