Економіка

Олександр Кубраков: Спільно зі Світовим банком працюємо над відбудовою житла

19 липня Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков провів зустріч із делегацією Світового банку, яку очолила Віце-президент Банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Антонелла Бассані.

У фокусі розмови — реалізація діючих програм співпраці та розширення участі Світового банку у відбудові житла.

«Підтримка Світового банку наразі є критично важливою для стійкості України в умовах війни. Наразі наш акцент — це відновлення критичної інфраструктури, втілення логістичних проєктів та відбудова житла. Це базово необхідні умови для повернення українців додому та перезапуску вітчизняної економіки.

Серед перспективних напрямків співпраці – реалізація проєкту HOPE, який спрямований на відновлення пошкодженого житла. Розраховуємо, що вже в найближчому майбутньому зможемо укласти грантову угоду та дати старт практичній реалізації проєкту.

Дякую партнерам зі Світового банку за підтримку і готовність спільно працювати над розширенням існуючих та створенням нових проєктів співпраці», — зазначив Олександр Кубраков, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Олександр Кубраков: Спільно зі Світовим банком працюємо над відбудовою житла

Зазначимо, що наразі за фінансування Світового банку реалізується програма єВідновлення. Вона передбачає надання грошової допомоги на дрібний ремонт пошкодженого житла.

Міністерство відновлення та Світовий банк впроваджують 3 проєкти співпраці:

«Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України»; «Другий проект розвитку міської інфраструктури», направлений на підтримку критичної інфраструктури України;«Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC).

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України