Економіка

Олександр Кубраков презентував плани відбудови на спільному засіданні Банку розвитку Ради Європи

9 червня Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков взяв участь у Спільному засіданні Правління та Адміністративної ради Банку розвитку Ради Європи (БРРЄ).

У рамках засідання Олександр Кубраков розповів про першочергові плани відбудови України, а також було обговорено процес набуття членства України в Банку.

«Сьогодні важливо закладати надійний фундамент для відновлення соціальної інфраструктури, значну експертизу в якій має саме Банк розвитку Ради Європи. Зокрема, ми зацікавлені в участі Банку у відновленні житла, закладів охорони здоров’я та освіти, а також розвитку мережі реабілітаційних центрів для ветеранів. Нам важливо створити умови для повернення українців, які вимушено покинули свої домівки. Досвід БРРЄ тут незамінний», — розповів Олександр Кубраков.

Також Віце-прем’єр розповів учасникам засідання про 6 пілотних проєктів відбудови громад з надвисоким рівнем руйнувань та пошкоджень.

Нагадаємо, в травні Верховна Рада України підтримала в цілому законопроєкт щодо прийняття Статуту Банку. Це є необхідною умовою для приєднання України до однієї з найстаріших та найстабільніших фінансових установ Європи.

Банк розвитку Ради Європи (БРРЄ) – створена в 1956 році багатостороння фінансова установа, яка має виключно соціальну спрямованість. Банк є головним інструментом Ради Європи у практичній реалізації політики соціальної солідарності та згуртованості. Зокрема, БРРЄ має 3 ключові напрямки роботи:

стале інклюзивне зростання; підтримка й підвищення якості життя уразливих груп та інтеграція біженців, переміщених осіб і мігрантів; діяльність задля сталого екологічного розвитку.

Станом на сьогодні членами Банку є 40 держав-членів Ради Європи, Святий Престол та Косово. Штаб-квартира БРРЄ розташована в Парижі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України