Авторські статті

Олег Тягнибок зустрівся з послом Угорщини Міхалем Баєром

12 березня 2014 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок зустрівся з послом Угорщини в Україні Міхалем Баєром. Під час зустрічі сторони обговорили поточну політичну ситуацію в Україні. Лідер націоналістів поінформував угорського дипломата про події в українському парламенті та зазначив, що нині дуже важливо зберегти територіяльну цілісність і не допустити розколу України.

Міхаль Баєр зазначив, що европейський вектор розвитку України є важливим для всього світу, тому Угорщина готова допомагати та співпрацювати з новим українським урядом.

“Українці вдячні угорському народові за підтримку під час Революції гідности. Нині важливо не допустити розколу держави, бо маємо тривожні сигнали з Криму, зокрема антиконституційні рішення депутатів Верховної Ради Криму, яку потрібно терміново розпустити. Ситуація в державі складна – скарбниця пуста, резерви Національного банку мінімальні, тому країна перебуває в катастрофічному соціяльно-економічному стаовищі. Однак нині головне завдання – зберегти Україну єдиною й цілісною. Також багато що нині залежить від позицій держав-гарантів безпеки України, які повинні сприяти мирному виходу із протистояння, яке свідомо нагнітає Кремль відносно України”, – наголосив Олег Тягнибок.

Лідер “Свободи” також зазначив, що нині очевидними є намагання посварити угорців з українцями, тому важливо розвивати партнерські взаємини між двома народами. “У контексті останніх подій важливо ініціювати діялог на міжнародному рівні щодо оцінки подій березня 1939 року, доби Карпатської України, позаяк це унеможливить протистояння і дасть змогу розвивати і зміцнювати дружні відносини між угорським та українським народами”, – зазначив український парламентар.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.