Політика

Олег Тягнибок: “Підписання Угоди про асоціяцію з ЕС – це остаточний розрив з окупаційним минулим”

30 вересня 2013 року Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок разом з иншими лідерами опозиції зустрівся у Вільнюсі з Президентом Литовської Республіки Далею Грибаускайте.

Під час зустрічі лідер “Свободи” Олег Тягнибок зазначив, що для України надзвичайно важливим є підписання Угоди про асоціяцію з Европейським Союзом, адже це буде черговим кроком на шляху до остаточного розірвання з імперським минулим, що унеможливить повторення окупації в майбутньому.

Так, Олег Тягнибок під час зустрічі з главою литовської держави наголосив: “Для нас асоціяція з Европейським Союзом – це не лише повернення України в европейське цивілізаційне лоно. Це ще й запорука унеможливлення повторення окупації в майбутньому. Ми пам’ятаємо, як російська імперія знавісніло боролася проти приєднання балтійський країн Литви, Латвії, Естонії до европейської спільноти. Зараз Росія в стократ сильніше веде атаку, аби не дати Україні вирватися з-під впливу Кремля. Адже підписання Угоди у Вільнюсі – це ще й шанс подолати наслідки “совка” в свідомості українців”.

Зауважимо, що сьогодні о 19:30 Олег Тягнибок зустрінеться зі спікером литовського парламенту Відасом Гедвіласом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.