Олег Тягнибок: “Підписання Угоди про асоціяцію з ЕС – це остаточний розрив з окупаційним минулим”

30 вересня 2013 року Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок разом з иншими лідерами опозиції зустрівся у Вільнюсі з Президентом Литовської Республіки Далею Грибаускайте.

Під час зустрічі лідер “Свободи” Олег Тягнибок зазначив, що для України надзвичайно важливим є підписання Угоди про асоціяцію з Европейським Союзом, адже це буде черговим кроком на шляху до остаточного розірвання з імперським минулим, що унеможливить повторення окупації в майбутньому.

Так, Олег Тягнибок під час зустрічі з главою литовської держави наголосив: “Для нас асоціяція з Европейським Союзом – це не лише повернення України в европейське цивілізаційне лоно. Це ще й запорука унеможливлення повторення окупації в майбутньому. Ми пам’ятаємо, як російська імперія знавісніло боролася проти приєднання балтійський країн Литви, Латвії, Естонії до европейської спільноти. Зараз Росія в стократ сильніше веде атаку, аби не дати Україні вирватися з-під впливу Кремля. Адже підписання Угоди у Вільнюсі – це ще й шанс подолати наслідки “совка” в свідомості українців”.

Зауважимо, що сьогодні о 19:30 Олег Тягнибок зустрінеться зі спікером литовського парламенту Відасом Гедвіласом.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh