Авторські статті

Олег Тягнибок: “Із Шевченковими словами маємо перемагати внутрішнього та зовнішнього ворога і ставати самими собою”

9 березня 2014 року у 200-й день народження Тарас Шевченка лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, парламентарі-свободівці Ігор Кривецький, Михайло Блавацький, Андрій Іллєнко, Олег Гелевей, заступник Голови Верховної Ради України свободівець Руслан Кошулинський, члени нового уряду свободівці Ігор Швайка, Андрій Мохник, Олександр Сич, а також инші представники Кабміну та очільники держави поклали квіти до пам’ятника великому Кобзареві у Києві в однойменному паркові українському генієві.

Звертаючись до громади, Олег Тягнибок наголосив, що нині українці прийшли до монумента генія із різними відчуттями: радости, болю та готовности боротися за свою державу.

“Хіба думали ми ще близько місяця тому, що 9 березня в день 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка будемо тут із такими розтерзаними почуттями: з одного боку – велика радість, бо приходимо сюди, як і щороку, до великого Тараса, читаємо вірші, згадуємо та внутрішньо наповнюємося його енергією. З иншого боку – маємо великий сум, великий жаль за убитими українськими героями на вулицях столиці та по всій Україні, які зі словом Тараса йшли і втрачали своє життя. Вони склали голови заради того, щоби ми з вами будували Україну, щоби наші з вами діти могли гордо казати, що це наша земля і ми тут господарі. Зараз завдяки новітнім героям, імперативам Шевченка також маємо внутрішнє відчуття та бажання зберегти свою державу і перемогти ворога, агресора, з яким нині фактично перебуваємо у стані війни. Ось такі різні відчуття нас нині привели до великого генія, великого Кобзаря”, – зазначив Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів також пригадав і про час, коли на Майдані говорили, що “Кобзар” Шевченка – план дій у боротьбі з антинародним режимом.

“Дня нас Шевченко – відомий і невідомий геній із далекого 1814 року. Коли на Майдані зі сцени ми говорили, що наш план дій – “Кобзар” Шевченка, ми повністю не усвідомлювали, наскільки у “Кобзарі” збережено все, що Тарас Шевченко ніс впродовж всього свого життя і після своєї смерти. Власне, нині ми – українці – зберігаємо свою державу, хочемо миру, добра, справедливости. І на устах зі словами Шевченка, пам’ятаючи його науку, ідемо далі в боротьбу.

Він нас учив, аби ми не цуралися свого, але научалися чужого. Він нас учив, що мова – це зброя, яку потрібно оберігати. Він нас учив, що треба зберігати національну самоідентичність, бо зі своїх 47 років 30 років геній провів поза межами України, але це не завадило йому стати Великим українцем та провідником усього народу. Шевченко учив нас, що треба бути рішучими, відповідальними і самодостатніми.

Разом із Шевченком ми перемогли на Майдані, разом із ним переможемо і в подальшій боротьбі. Але не тільки це нас має гріти – нас мають гріти його слова про те, що ми ще маємо зробити і не маємо права зупинятися. Пам’ятаймо, що мусимо очистити владу, будувати Україну справедливою, зробити народ соціяльно захищеним, самодостатнім і успішним, бо це, власне, і є заповіт Шевченка. Тому не маємо права зупинятися, а навпаки йти і перемагати із його словами на устах. Перемагати ворога внутрішнього та зовнішнього і ставати самими собою. Ставати такими, якими мріяв нас бачити Великий Тарас”, – наголосив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. О, ты думаешь это нейтральная новость?
    Таки НЕТ!!!
    В отмазку за Ильича, будем ВАЛИТЬ памятники этому ШАПКОНОСУ – СТОГРИВНЁВОМУ!!!!!!!
    ТВАРЬ!!!!
    ЖРИТЕ ТВАРИ, [гав-гав]

  2. Во имя спасения целостности Украины, власть должна была срочно внести изменения в конституцию , признать русский язык вторым государственным и признать Украину федеративным государством, вопросы вступления в Евросоюз или ТС должны решатся на референдуме, иначе народ сбросит и эту самозванную хунту. Галычане делали все для развала Украины, вспомнить только поведение в ВР депутатов от “Свободы”, их крики “українська” и стучание до безумства ногами, предметами, не понемая, что этих русско говорящих депутатов выбирали их избиратели, ” комуняку, москаля, жида, на гиляку”, “хто не скаче, той москаль”, итд. Присвоили себе право самолично решать какие памьятники сносить, а какие ставить. Навязывание своих героев всей Украине, прославление на всей Украине оун-упа, сс”галычина”, возвели себя в ранг «титульной нации», а остальные украинцы-граждане Украины, как и граждане Украины других национальностей, люди второго сорта, итд. Все это и привело к региональным .конфликтам. Пора уже западникам признать, что мы разные, у нас разная история, культура, герои, исторические знамена, религия, язык, но мы проживаем на одной территории и считаем ее родиной, поэтому должны не навязывать друг-другу свой образ жизни. Но власть и продажные депутаты продолжают игнорировать мнение Юго-Востока, снова губернаторы назначаются властью, а не избираются жителями, определяют за людей, что им читать, какие телеканалы смотреть, арестовывают несогласных, снова появились политзаключенные, используют милицию для разгона мирных демонстраций, которые ходят без масок, касок, дубин, в отличие от так званных эвромайдановцев, надеясь, что все разсосется само по себе , но они ошибаются, этим сами разжигают войну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.