Авторські статті

Олег Тягнибок: “Долю України має бути вирішено в українському парламенті, а не за межами держави”

Народні депутати мають досягнути того, аби долю України вирішували не як 1917 року – поза межами країни. Сьогодні ми можемо зробити все в залі українського парламенту, аби вирішити правильне і світле майбутнє української держави.

Про це заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час виступу у Верховній Раді України 7 листопада 2013 року.

Зауважимо, що до порядку денного вечірнього засідання парламенту включено законодавчі ініціятиви, які необхідні для виконання вимог Еврпейського Союзу та, відповідно, сприятимуть підписанню Угоди про асоціяцію між Україною та ЕС під час Вільнюського саміту.

Виступаючи під час голосування за затвердження порядку денного пленарного засідання, очільник фракції націоналістів наголосив, що раніше 7 листопада було днем кривавої жовтневої революції, але нині депутати постали перед історичною відповідальністю – вони можуть зробити національним досягненням.

“Сьогодні ми проголосуємо за три найважливіші законопроєкти – щодо ліквідації політичних репресій в Україні (зокрема щодо звільнення пані Тимошенко), щодо нового закону про вибори і щодо нового закону про прокуратуру. Це реально відкриє нам зовсім инше майбутнє – майбутнє в европейській цивілізованій родині. Ми, українці, – европейська нація, і наш шлях туди. Відповідно, взявши на себе відповідальність, маємо цього досягти”, – заявив Олег Тягнибок.

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.