Війна РФ проти України

Олег Паламар: Часу у ворога дуже мало

Вчорашній сплеск емоцій в соцмережах з приводу подій у Калинівці спонукали написати Олега Паламара з цього приводу пост. Читайте і робіть висновки…

“Це було мною написано 4 Вересня. Що скажете?

…………..

“Емоції і істерики – це результат інформаційної накрутки і накачування.

Ті ж самє ми будемо спостерігати в Україні буквально через місяць. Товариство доведуть до стану емоційного екстазу. Стану, коли відключається логіка, здоровий глузд, вміння і здатність чути аргументи. Це дуже недешева кампанія, но так буде. Я просто попереджаю всіх – ми це все побачимо.

Хочу ще раз попросити всіх – перш, ніж ви пишете гнівний коментар, подумайте – яку смислове навантаження він несе? Крім емоцій?”

………………..

Так ось.

Ворог сильний. Ворог сильний, як ніхто в світі, саме в гібридній війні. Спецоперація – медіахвиля – диверсія – медіаволна.. І все це на постійному тлі в ЗМІ – “Не твоя війна”, “Ворог не в Москві, а в Києві”, “Вбиває недовіру”, “Сніданок на кордоні”, “Не все так однозначно”, “Тотальна мега-корупція”, “Вбивають тарифи”, “Нічого не змінюється”, “Захід втомився від України”, “Захід відвернувся”, “Громадянська війна”, “Долар по 8”, “Піар влади” і тд, і тд і тд.

Ось і маємо емоційний екстаз. Коли логіка – кому це вигідно? яка мета?- відключається.

Мета ворога – змінити владу, яка веде Україну до НАТО і ЄС. Привести до влади в Україні свого Додона (..шу). Мета ворога – змусити Україну капітулювати. Годині у ворога дуже мало. Згідно з новим Законом США про санкції – до 1 Лютого.

Що потрібно робити, щоб не зламатися? Щоб вистояти?

Знаєте як ігнорує організм в стресових критичних ситуаціях? Повний автомат.

Вісь це ті, що ми повинні робити. Спокійно і холодно, без емоцій робити свою справу. Розмовляти пошепки (я особисто так реагую на крик), підтримувати один одного, не реагувати на клікуш і провокаторів.

Повторю – ворог сильний.

Втратимо Україну – наступний шанс буде нескоро.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України