Олег Паламар: Часу у ворога дуже мало

Вчорашній сплеск емоцій в соцмережах з приводу подій у Калинівці спонукали написати Олега Паламара з цього приводу пост. Читайте і робіть висновки…

“Це було мною написано 4 Вересня. Що скажете?

…………..

“Емоції і істерики – це результат інформаційної накрутки і накачування.

Ті ж самє ми будемо спостерігати в Україні буквально через місяць. Товариство доведуть до стану емоційного екстазу. Стану, коли відключається логіка, здоровий глузд, вміння і здатність чути аргументи. Це дуже недешева кампанія, но так буде. Я просто попереджаю всіх – ми це все побачимо.

Хочу ще раз попросити всіх – перш, ніж ви пишете гнівний коментар, подумайте – яку смислове навантаження він несе? Крім емоцій?”

………………..

Так ось.

Ворог сильний. Ворог сильний, як ніхто в світі, саме в гібридній війні. Спецоперація – медіахвиля – диверсія – медіаволна.. І все це на постійному тлі в ЗМІ – “Не твоя війна”, “Ворог не в Москві, а в Києві”, “Вбиває недовіру”, “Сніданок на кордоні”, “Не все так однозначно”, “Тотальна мега-корупція”, “Вбивають тарифи”, “Нічого не змінюється”, “Захід втомився від України”, “Захід відвернувся”, “Громадянська війна”, “Долар по 8”, “Піар влади” і тд, і тд і тд.

Ось і маємо емоційний екстаз. Коли логіка – кому це вигідно? яка мета?- відключається.

Мета ворога – змінити владу, яка веде Україну до НАТО і ЄС. Привести до влади в Україні свого Додона (..шу). Мета ворога – змусити Україну капітулювати. Годині у ворога дуже мало. Згідно з новим Законом США про санкції – до 1 Лютого.

Що потрібно робити, щоб не зламатися? Щоб вистояти?

Знаєте як ігнорує організм в стресових критичних ситуаціях? Повний автомат.

Вісь це ті, що ми повинні робити. Спокійно і холодно, без емоцій робити свою справу. Розмовляти пошепки (я особисто так реагую на крик), підтримувати один одного, не реагувати на клікуш і провокаторів.

Повторю – ворог сильний.

Втратимо Україну – наступний шанс буде нескоро.”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh