Авторські статті

Ольга Лень про заборону виїзду заробітчан: Кріпаки повинні сидіти в країні і працювати за миску супу

Зеленський всі роки знецінював в своєму «95 кварталі» ідею отримання безвізу з ЄС. Він навіть цілий сезон серіалу зняв про те, який фіговий безвіз, бо всі кріпаки з країни втечуть.

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбук Ольга Лень.

Дика ідея, як для сучасної людини, до речі. Але цілком природня для «совка», що звик жити з закритими кордонами і виїжджати з країни за дозволом КГБ.

Нагадаємо, сьогодні влада скасувала міжнародний рейс з українськими заробітчанами до Лондона

Недалекі шанувальники гумору Зеленського, звичайно, не розуміли, що це було спробою знецінення самої ідеї вільного пересування Європою і світом для українців. Що бути громадянином світу не можливо, доки твій паспорт не є таким, що дозволяє в будь-який момент сісти на літак чи в авто і поїхати будь-куди. І тому голосуючи за Зеленського вони також не знали, що заборона виїзду за кордон для роботи – це лише логічний крок для людини з таким світоглядом. Бо в уявленні Зеленського і його оточення, кріпаки повинні сидіти в країні і працювати за миску супу, а не шукати собі кращої долі де схочуть.

Як повідомляв Голос українською раніше, посол Естонії в Україні: Уряд тимчасово заборонив українцям виїжджати за кордон з метою роботи

Однак, ця заборона виїзду тільки для «зелених» кріпаків. Бо ніякої заборони для виїзду «зелених» панів немає. І сам Зеленський зі своєю родиною будь-коли можуть виїхати до своєї хатинки в Іспанії чи Італії. Чи просто до Швеції, бо там приємніше. І байдуже, коронавірус там чи ні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України