Авторські статті

Окупанти продовжують руйнувати Ханський палац у Бахчисараї

Російські окупанти взяли найкраще від своїх предків, адже у різні роки вони займалися одним і тим же: окупували території, поневолювали місцеве населення чужі землі й руйнували все, що пов’язано з історією тієї території, яку захоплювали. Для виправдання своїх злочинів окупанти завжди вигадували свою історію і нищили чужу, щоб вона не викривала їх брехні. Про це у своєму блозі пише український блогер Айдер Муждабаєв.

Він розповідає, що подібним чином росіяни ведуть себе в анексованому Новини. З даху Ханського палацу в Бахчисараї зняли автентичну черепицю-«татарку» і замінюють її імпортною, оскільки самі в принципі нічого не виробляють. Айдер Муждабаєв зазначає, що росіяни просто хочуть добити пам’ять кримських татар, стерти їх з лиця землі рідної, як покрівлю з палацу, остаточно замінити історію фейком про «русскій Крим».

На думку блогера, це ланки одного ланцюга. Муждабаєв зазначає, що Ханський палац – це останній, вцілілий пам’ятник архітектури. Все інше знищили за 235 років геноциду. Він унікальний від фундаменту до «верхівки», нічого подібного більше немає. За словами Айдера Муждабаева, це злочин на кшталт знищення єврейських святинь і синагог нацистами в період окупації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України