Війна РФ проти України

Головне з ранкового зведення Генштабу: окупанти викрали з ЗАЕС навчальне обладнання

• Попри значні втрати противник продовжує наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили 102 атаки противника на зазначених напрямках.

• Загарбники продовжують грабувати тимчасово захоплені території. Нещодавно в Енергодарі окупанти почали вивозити з навчально-тренувального центру Запорізької АЕС навчальне обладнання, на якому проводилось підвищення кваліфікації персоналу.

• На тлі великих втрат особового складу у війні, противник використовує альтернативні джерела поповнення живої сили. Минулого тижня було відзначено рух у бік Донецької області потяга із плацкартними вагонами для перевезення в’язнів. Один з вагонів – із засудженими жінками.

•,Протягом доби авіація Сил оборони завдала удару по зенітно-ракетному комплексу противника, а також шість ударів – по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

• Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, два райони зосередження особового складу та військової техніки противника, а також два склади боєприпасів і склад пально-мастильних матеріалів.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки – https://spravdi.gov.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України