Війна РФ проти України

Окупанти викрадають людей і утримують у катівнях

Російські загарбники на окупованих територіях України викрадають людей та утримують їх у катівнях. Так, наприклад, від початку повномасштабного вторгнення росії у Запорізькій області було викрадено майже 500 осіб. З них понад 200 окупантів досі утримують.

Про це в ефірі телемарафону заявив Голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

Він наголосив, що росіяни намагаються терористичними методами придушувати будь-які прояви свободи.

“Людей викрадають, майже 500 осіб у нас уже фактів підтверджених, понад 200 осіб, на жаль, досі перебувають у катівнях. І це у всіх наших громадах, безпосередньо на окупованих територіях така ситуація”, – сказав Олександр Старух.

Загарбники також намагаються змусити колаборувати вчителів, щоб ті почали навчання дітей.

“На окупованих територіях є школи, які не працюють, 40 шкіл майже із 400 не працюють взагалі, немає з ними зв’язку. Люди, які виїхали на підконтрольну Україні територію, навчають дітей в онлайн форматі”, – додав глава ОВА.

Нагадаємо, в окупованих школах Мелітополя діти опинилися в заручниках російської пропаганди. 1 вересня, школярів примушували фотографуватися з портретом глави Кремля Володимира Путіна. У захоплених школах першого дня провели пропагандистський урок, під час якого дітям розповіли, що України як держави не існує, а на перерві запропонували зробити спільне фото на тлі портрета Путіна. Багато дітей відмовилися фотографуватися, а наступного дня вже не прийшли до школи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України