Війна РФ проти України

Окупанти встановлюють нові вишки для прослуховування українців

Російські окупанти в Мелітополі встановлюють нові вишки, щоб спостерігати та контролювати місцеве населення.

Вони стверджують, що ці вежі необхідні для покращення зв’язку, пише в Телеграм-каналі голови Мелітополя Івана Федорова.

За словами Федорова, насправді нові вежі використовуються для двох основних цілей. По-перше, вони призначені для прослуховування розмов місцевих жителів, що дозволяє окупантам стежити за громадською активністю та контролювати інформацію. По-друге, вежі можуть використовуватися для блокування зв’язку, особливо коли через місто проходить військова техніка окупантів.

Іван Федоров, голова Мелітополя, стверджує, що окупанти намагаються в такий спосіб встановити повний контроль над містом. Однак він наголошує, що жителі Мелітополя не бояться і продовжують чинити опір окупантам. Деякі місцеві активісти проводять акції з листівками, на яких зображено синьо-жовті стрічки.

Крім того, Федоров повідомив про створення “офісу зв’язку” з електронним обладнанням в одному із мікрорайонів міста. Цей офіс буде обслуговуватись немісцевими співробітниками, щоб уникнути витоку інформації.

Нагадаємо, Мелітополь було окуповано російськими військами на початку повномасштабного вторгнення у березні 2022 року. У місті є аеродром, який використовується окупантами у військових цілях. Місцеві партизани активно пручаються “місцевій владі” окупантів і продовжують боротися за визволення свого міста.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України