Війна РФ проти України

Окупанти тікають через Дніпро на вкрадених моторних човнах

Підрозділи російської армії, які досі перебувають на тимчасово окупованих територіях Херсонщини, відрізані від постачання їжі, питної води і боєприпасів. Про це повідомляє головне управління розвідки Міністерства оборони України у телеграмі.

Місцеві жителі не хочуть забезпечувати російських окупантів продовольством. Поповнення запасів води та боєкомплекту здійснюється виключно вночі цивільним автотранспортом, викраденим у найближчих населених пунктах.

Ряд підрозділів окупаційної армії на Херсонщині отримали наказ про виведення особового складу на лівий берег Дніпра, використовуючи моторні човни, викрадені в навколишніх селах.

Поблизу місця поромної переправи через Дніпро зафіксовано появу кількох груп беззбройних рашистів по 10-20 осіб, які відмовилися брати участь у бойових діях. В результаті командири підрозділів зняли їх з усіх видів постачання, забрали зброю та відпустили «на вільні хліби». Вони змушені жебракувати та шукають можливості повернутися додому.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”16″ order=”desc”]

Щодня російські окупанти на війні в Україні зазнають колосальних втрат у техніці та в особовому складі своєї армії. ЗСУ за минулу добу ліквідували ще 200 російських окупантів. Усього з початку війни в Україні, російська армія, за даними Генштабу ЗСУ, втратила 54250 осіб особового складу.

Нагадаємо, українські захисники продовжують знищувати російських окупантів у всіх напрямках. Наші воїни відбили атаки противника в районах п’яти населених пунктів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України