Війна РФ проти України

Окупанти проводять чергові маніпуляції у Чорному морі

С перших днів вторгнення рф оголосила зоною бойових дій північно західну частину Чорного моря, та в порушення норм безпеки цивільного судноплавства та міжнародного гуманітарного права почала обстріли іноземних цивільних суден.

В наслідок ракетних ударів вони потопили суховантажне судно під прапором Панами “Helt”, було вражено танкер під прапором Молдови “Millennial Spirit”, а у північній частині Чорного моря на якірній стоянці потрапили під обстріли та зазнали значних ушкоджень два балкери “Namura Queen” та “Lord Nelson”, прапор Панами. Здійснюючи піратські дії кораблями рф було захоплено у полон судно Морської пошуково-рятувальної служби “Sapfir”, що виконувало гуманітарну місію.
В розріз незаконних дій в акваторіях Чорного та Азовського морів та ударів по цивільним суднам, російський генерал оголошує “створення з 25 березня гуманітарного коридору для безпечного виходу іноземних суден із українських портів”.
Це той генерал, який дає накази про килимові бомбардування Маріуполя та інших міст України, за його наказами обстрілюють автомобілі мирних громадян, які намагаються гуманітарними коридорами вирватися з оточеного міста. А зараз він заявляє про подібний коридор для цивільних суден, при чому жоден з російських адміралів його слова не підтвердив!
Водночас, сьогодні о 7.15-7.30 російський корабель обстріляв населений пункт Санжійку під Одесою, а через 3 години той же корабель оголошує про «гарантії» безпеки для проходу суден.
Намагання подати себе з гуманної сторони лише є маніпуляцією. Якщо рф дійсно має намір забезпечити гуманітарні місії, то в першу чергу потрібно перестати знищувати погодженні гумунітарні коридори, припинити бойові дії та відвести свої війська з України і кораблі з української виключно морської економічної зони!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.