Війна рф проти України

Окупанти хочуть провести “референдуми” у Херсонській та Запорізькій областях: названо дату

В Україні триває повномасштабна війна. Триває сто двадцята доба героїчного протистояння українського народу російському військовому вторгненню. Російські окупанти вирішили провести псевдореферендуми щодо створення квазіреспублік на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, інформує Центр національного спротиву.

Рашисти планують провести “референдуми” у так званий “єдиний день голосування”. Нагадаємо, 11 вересня мають відбутися вибори депутатів та губернаторів у кількох регіонах РФ. Приблизно на цей час на захоплених територіях також має розпочати роботу “Промзв’язокбанк”.

Окупанти стикаються із опором місцевого населення

Зокрема, в окупованих адміністраціях немає робітників. Росіяни масово звозять до окупованих регіонів Запорізької області російських чиновників. Вони приїжджають на місяць, потім їх змінюють нові.

Разом з тим, президент країни агресора путін має намір оголосити про “переможне завершення спеціальної військової операції” на території України за 2-3 тижні до початку єдиного дня голосування в Росії, яке має відбутися 11 вересня. Про це розповів український дипломат Олег Шарп із посиланням на джерела в посольстві, яким напередодні наради глави Кремля з членами Ради безпеки РФ були направлені циркуляри, в них викладається алгоритм підготовки до цього дня.

Крім того, радник глави ВП Михайло Подоляк вважає, що внутрішня нестабільність в ерефії може призвести до закінчення війни проти України найближчим часом. Імовірність тривалого конфлікту залишається реальною через кількість зброї в Росії. Це буде війна “на виснаження ресурсів” сторін конфлікту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України