Війна РФ проти України

Окупанти готують україномовних диверсантів та найманців

Сто діб іде героїчне протистояння українського народу російському військовому вторгненню. Зберігається загроза ракетних ударів із території республіки Білорусь.

Сьогодні, 3 червня, російські війська вели наступ на Бахмут, Соледар та Лисичанськ, але змушені були відійти на раніше зайняті позиції. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Facebook.

“Успіху немає, відійшов на раніше зайняті позиції. Намагався взяти під контроль ділянку лівого берега річки Сіверський Донець та створити умови для форсування основними силами угруповання”, – йдеться у повідомленні.

Також стало відомо, що російські війська зібрали до 20-ти батальйонно-тактичних груп для нового наступу на Слов’янськ.

Російські окупанти руйнують цивільні об’єкти у місті Харкові. Нанесли авіаційний удар вертольотами Мі-8 за позиціями наших військ у районах населених пунктів Слатине та Дементіївка.

На Слов’янському напрямку ворог готувався до відновлення наступу, намагався вести наступ у напрямках на населені пункти Барвінкове та Святогірськ, успіху не мав.

На Донецькому напрямку противник зосереджував основні зусилля в районі міста Сєвєродонецьк, штурмував житлові райони у східній частині міста, мав частковий успіх, активні бойові дії продовжуються.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних бойових дій не вів. Зафіксовано обстріл з мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Піски, Миколаївка, Полтавка та Покровське.

За наявною інформацією, командування збройних сил РФ вживає заходів щодо активізації розвідувально-диверсійної та підривної діяльності на території нашої країни. З цією метою здійснюється набір та підготовка найманців. Перевага віддається жителям та колишнім мешканцям Донецької та Луганської областей, які добре володіють українською мовою.

За інформацією Генштабу ЗСУ з початку війни в Україні російські окупанти втратили 30 950 осіб особового складу, і ці втрати зростають щодня.

 Оккупанты готовят украиноязычных диверсантов и наемников

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України