Війна РФ проти України

Окупанти хочуть спорудити поромну переправу між Кримом та росією

Центр національного спротиву інформує про прагнення російських окупантів встановити поромний зв’язок між Кримом та Таманським півостровом.

Відповідно до повідомлення Центру, для реалізації цього плану виділено кошти у розмірі 5,7 мільярда рублів з резервного фонду за розпорядженням уряду рф

Ці кошти призначені для забезпечення безперервної роботи не менше шести поромів між портами “Керч” та “Кавказ”. Слід зазначити, що Кримський міст, збудований росіянами після анексії Криму, покрився тріщинами.

Як повідомлялося, Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє про невдалу спробу диверсійно-розвідувальної групи ворога проникнути через державний кордон.

Зазначимо, ветеран армії США, колишній радник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та президент Американського університету у Києві Деніел Райс вважають, що контрнаступ України може стати стратегічним успіхом для країни.

Нагадаємо, Центр національного спротиву повідомляє, що на тимчасово окупованих територіях Херсонської області відбуваються обшуки російськими військовослужбовцями у місцевих будинках у пошуках партизанів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України