Війна РФ проти України

Окупанти готують українських старшокласників до поповнення лав армії РФ

Мелітопольський міський голова Іван Федоров заявив, що в окупованому Мелітополі Запорізької області відкрилося менше половини шкіл, але і в них не вистачає вчителів та учнів.

Зокрема він зазначив, що школи, які працюють на окупованих територіях, з освітою не мають нічого спільного. Школярам дають не знання, а пропаганду.

Так дітей змушують співати гімн РФ, а молодші школярі пишуть листи російським солдатам. Старшокласників готують до поповнення лав армії РФ

Мер Мелітополя зазначає, що дітям доносять спотворену пропагандою реальність.

Раніше повідомлялося, що 6 тисяч українських дітей стали заручниками російських окупантів. Росія утримує їх у таборах, щоб перевиховати на свій лад і нав’язати своє бачення світу. Аналітики повідомляють щонайменше про 43 табори та інші об’єкти у тимчасово окупованому Криму та Росії. Серед дітей, які перебувають у цих місцях, є ті, хто мав батьків або явних сімейних опікунів, тих, кого Росія вважала сиротами, та інші діти, які до вторгнення перебували під опікою українських державних установ.

Деякі з цих дітей були усиновлені російськими сім’ями або передані у прийомні сім’ї у Росії. Наймолодшому з виявлених дітей було лише чотири місяці, а в деяких таборах військову підготовку проходили діти віком 14 років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України