Війна РФ проти України

Окупанти цілим полком втекли з-під Кринок на Херсонщині

Кілька тижнів тому на лівобережжі Херсонщини для стримування українського плацдарму російське командування перекинуло 104 дивізію

У рашистських Z-каналах із цього приводу було багато надій, прогнозувалося швидке зачищення прибережної зони Дніпра від українських підрозділів. Однак угруповання чекав провал.

Російський Z-канал “ВДВ за Чесність і Справедливість”, пов’язаний із російським командуванням, підтвердив інформацію про втечу російських підрозділів з-під селища Кринки, що на лівобережній частині Херсонської області.

Першим про відступ путінських підрозділів з-під Кринок повідомив російський пропагандист Романов, назвавши маневри “перегрупуванням”.

Насправді це була втеча, не погоджена з командуванням, що підтвердили російські ВДВшники. За їхніми даними, залишили свої позиції солдати 328 полку зі складу 104-ї десантно-штурмової дивізії ЗС РФ.

“328 дшп зі 104 дшд, яку буквально нещодавно сформували, без бою залишив позиції в районі н.п. Кринки і відійшов… За позиціями полку постійно працювала як артилерія х****в, так і наша арта, яка чомусь дуже часто помилялася в координатах і накривала своїх. Ось хлопці не витримали вогню з двох боків і відійшли… Бойове хрещення вийшло не дуже вдалим”, – написав Z-канал.

Варто зазначити, що українська сторона на даний момент не прокоментувала чутки про втечу солдатів рф з-під Кринок. Якихось підтверджень інформації немає.

Нагадаємо, Сили оборони України провели на лівобережжі Херсонської області серію успішних операцій. Основною метою дій ЗСУ на цьому напрямі фронту заявлено відтіснення російських окупантів далі від правого берега Дніпра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України