Новини

Оксандролон курс соло для спортсменів

На певному етапі своїх повсякденних та інтенсивних занять обраною спортивною дисципліною, майже кожен атлет приходить до висновку, що його власні ресурси вичерпні. Тоді він починає приймати адекватні та дієві фармакологічні препарати, що здатні позитивно впливати на нарощування мускулатури без жиру та рідини, формування рельєфу, підвищення сили та витривалості. До таких спортивних засобів можна сміливо віднести курс соло Оксандролона https://dobavkiua.com/kursyi-steroidov/kurs-na-relef/kurs-oksandrolona.html про який ми докладніше розповімо у даній статті.

Що відомо про препарат Оксандролон

Цей препарат з’явився на світ у середині минулого сторіччя завдяки зусиллям спеціалістів компанії під назвою Searle Laboratories. За хімічною структурою Оксандролон являє собою дещо видозмінену форму дигідротестостерону – наприклад, атом кисню у ньому заміщає атом вуглецю. Приблизно з 1962 року компанія – винахідник засобу почала його поставки на ринки США та Нідерландів, а згодом і у деякі інші країни, під торговою назвою Анавар. У медицині Оксандролон допомагав пацієнтам із діагнозами остеопороз, при симптомах ВІЛ/СНІДУ, при наявності втрати мускулатури. На сьогодні препарат можна придбати на сайтах, що реалізують спортивну фармакологію, під такими торговими марками, як Анавар, Оксандрин, Васорме, Оксандролін, Оксаногер та іншими.

Прийом Оксандролону соло для спортсменів

Перед тим, як розпочати використання Оксандролону, спортсмену варто проконсультуватися з лікарем та прочитати інструкцію. Далі потрібно визначитися з середнім дозуванням та тривалістю прийому засобу.

Оксандролон можна приймати по 30 – 50 мг на добу, тобто в кількості 3 – 5 таблеток. При цьому жінкам та новачкам радимо обмежитися 30 мг на день, профі можуть використовувати і по 50 мг. Тривалість курсу Оксандролону соло у спорті зазвичай становить близько 6 тижнів для жінок на початківців і до 8 тижнів для досвідчених атлетів. На ПКТ, тобто у період проведення відновлювальної терапії після курсу спортивного препарату, потрібно приймати Анастрозол, починаючи з третього або четвертого тижня курсу, а також Кломід. Прийом останнього варто починати вже через декілька днів після відміни Оксандролону.

Результати прийому Оксандролону у спорті

Якщо використовувати Оксандролон соло у спорті відповідно до усіх рекомендацій, на виході з курсу кожен спортсмен зможе відчути на собі максимум позитивних ефектів цього препарату. До них належать збільшення м’язової структури, виведення з неї зайвої рідини, спалювання накопичених жирових відкладень, формування рельєфності. Також вас очікує збільшення ступеня витривалості, фізичної сили, поява здатності до швидкого відновлення після напружених регулярних тренувань. Завдяки використанню Оксандролону у своїй спортивній практиці, представник будь-якої спортивної дисципліни зможе отримати сильну мотивацію для подальшого професійного розвитку, стати впевненим у собі та свої силах, отримає позитивний настрій та заряд енергії.

Як не отримати побічні ефекти

Оксандролон є достатньо м’яким по своїй дії на організм людини препаратом. Але якщо ви маєте такі протипоказання до його прийому, як простати, аденома простати, онкологія передміхурової залози, цукровий діабет, проблеми з серцем, печінкою та деякі інші захворювання, вам варто обрати інших спортивний продукт. Оксандролон рекомендуємо вживати лише у середньому робочому дозуванні та не довше визначеного терміну. У противному випадку не виключена поява побічних ефектів. До них належать набряклості, проблеми зі шлунком, ломота у кістках кінцівок, порушення сну, жовтяниця, явище гінекомастії та інші.

Щоб уникнути проблем зі здоров’ям та отримати лише максимум користі від вживання таблеток, радимо купувати Оксандролон лише на перевіреному сайті, що реалізує якісні та ліцензійні фармакологічні засоби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України