Війна РФ проти України

Окупанти розстріляли сім’ю в окупованій Кремінній

В окупованій Кремінній (Луганська область) окупанти розстріляли трьох цивільних – членів однієї родини.

Як повідомляє російське видання ASTRA, 26 січня в будинку виявили тіла 60-річної Наталії Бурлуцької, її 37-річної доньки Алли Бурлуцької та 41-річного чоловіка Алли Андрія Рубана. Їх розстріляли з вогнепальної зброї.

У 37-річної Алли залишилася 18-річна донька Вікторія.

За підозрою в розстрілі мирних громадян затримали 33-річного військовослужбовця в/ч 12 271 Фідана Хаєрзаманова. Розшукуються також його товариші по службі: 30-річний Ігор Дмитрієв і 39-річний Азамат Гареєв.

Мотиви вбивства цивільних жителів невідомі.

Нагадаємо, в ніч на 28 жовтня 2023-го в окупованій Волновасі в застрелили сім’ю з 9 осіб, зокрема дітей, наймолодшому з яких було 5 років.

У Збройних силах України підтвердили факт розстрілу беззбройних полонених українців російськими окупантами в районі населеного пункту Степовий (Донецька область).

Окупант у телефонній розмові з дружиною заявив, що буде вбивати всіх українців, зокрема жінок і дітей. При цьому начальство йому тільки “пальцем помахає” і ніяк карати за це не буде.

На відео показано ціну нашого спротиву. Ні один полон не гарантує життя.

💃 Поки в центрі тилових міст бухають і веселяться, з думками про перемогу будь-якою ціною, хлопці на ЛБЗ змушені терпіти кацапів, погоду і натиск суспільства про каву в Ялті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України