Війна РФ проти України

Окупанти визнали успіхи ЗСУ на лівому березі Херсонської області

Збройні сили України минулої доби продовжили свою активність на лівому березі Херсонської області і навіть досягли підтверджених успіхів.

Як повідомляють аналітики ISW з посиланням на відео з геолокацією, українські війська просунулися на південному заході поблизу Підстепового.

Водночас, інші відео підтверджують, що Сили оборони утримують позиції в Кринках. Росіяни також підтверджують просування ЗСУ. Російський військовий блогер повідомив, що позиційні бої продовжуються в Кринках і вздовж лінії Піщанівка – Пійма.

При цьому супротивник продовжив атакувати правий берег Херсонської області. Південне оперативне командування України заявило, що окупаційні війська завдали дев’ятьох авіаударів 50 бомбами по населених пунктах минулої доби.

Російський блогер навіть похвалився відеозаписом, на якому, нібито, показаний авіабомбовий удар загарбників по Одрадокам’янці. Інший блогер стверджує, що росіяни випустили понад 40 «плануючих бомб» ФАБ-500 з українських цілей у Херсонській області за минулі 24 години.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України