Війна РФ проти України

Окупанти дійшли до оборонної лінії ЗСУ – BILD

Наприкінці грудня російські окупанти дещо знизили темп штурмових та наступальних дій на сході України. І ось противник знову приступив до наступу на Авдіївський напрям. Про це повідомляє німецьке видання “BILD”.

Окупаційні війська почали наступати під Авдіївкою та Бахмутом із новою силою. Експерт Юліан Ріпке стверджує, що російські солдати знову намагаються атакувати населені пункти. Навіть у хуртовину вони колонної техніки з танків і БМП йшли на Авдіївку з північного сходу Красногорівки. Вони зупинилися поблизу авдіївського кар’єру та підійшли впритул до лінії оборони ЗСУ.

“Під Бахмутом ЗС РФ використовують зруйноване місто як вихідну точку для просування на захід на позиції ЗСУ. Днями в наступ там перейшли російські танки та БМП. Незважаючи на кілька рівнів протидронного захисту, російську бронетехніку знищили українські безпілотники-камікадзе, атака була відбита”, – Повідомили в BILD.

При цьому експерти зазначають, що наразі невідомо, до чого привів бій під Авдіївкою і чого вдалося досягти солдатам ЗС РФ. Однак нещодавня атака з північного сходу стала “щодо нової” межею штурму.

Нагадаємо, лівобережний плацдарм поблизу Кринок, про необхідність утримання якого спекотно сперечаються військові експерти, став однією з найбільших пасток для російських окупантів від ЗСУ за всю війну, вважає військовий аналітик Юліан Ріпке.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України