Новини

Охорона Пшонки та Клименко зі стріляниною відбила їх у прикордонників в Донецькому аеропорту

Сьогодні спікер парламенту Олександр Турчинов заявив про те , що нібито в Донецькій області при спробі перетнути кордон з Росією затримано екс -генпрокурор України Віктор Пшонка та екс -глава Міністерства доходів і зборів Олександр Клименко.

За інформацією помічника голови Держприкордонслужби України Сергія Астахова , обом чиновникам не вдалося покинути країну , а й спроба затримати їх не вдалася. Вона закінчилася … стріляниною в Донецькому аеропорту . На щастя , ніхто не постраждав. Обійшлося розбитим склом у віп- терміналі .

– Державна прикордонна служба виконала доручення правоохоронних органів і не пропустила зазначених осіб на територію Росії , – сказав Сергій Астахов. – Зазначені особи були виявлені у міжнародному прикордонному пункті пропуску , звідки вони намагалися вилетіти з країни. Їм було відмовлено у виїзді за кордон. Однак охорона даних осіб відкрила стрілянину , що і дало їм можливість сховатися – вони покинули територію аеропорту на автомобілі. Прикордонники намагалися їх затримати , але їх охорона була озброєна … Причини , по яких дано доручення не випускати зазначених осіб за межі країни , мені невідомі. Але , якщо вони знову зроблять спробу перетнути кордон , прикордонники знову будуть вживати заходів до їх затримання.

Місцеві правоохоронні органи ситуацію не коментують.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України