Новини

Тільки гляньте, що Ляшко подарував Ірині Луценко в честь Дня народження

Народний депутат від БПП Ірина Луценко, яка за версією “Країна” стала найстильнішою у Верховній Раді – сьогодні, 7 лютого, святкує День народження. Дружині генерального прокурора виповнилося 52 роки і вона приймає поздоровлення на робочому місці в сесійній залі.

Її чоловік Юрій Луценко, який активно веде сторінку в Facebook, на момент публікації статті привітання в соціальній мережі так і не запостив.

Одним з перших в парламенті Ірину Луценко привітав лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко. Коли в сесійний зал принесли букети, він разом зі своїм соратником і другом Андрієм Лозовим розгорнув квіти з паперу та вирушив до іменинниці.

Відзначимо, що головний радикал підніс кумі президента дуже красивий букет з кількох видів квітів в ніжних тонах. Його заступник Андрій Лозовий вибрав для Ірини Луценко композицію з соняшниками. Альо привітав її дуже швидко, чмокнув у щічку і потиснув руку.

Відзначимо, що ще кілька депутатів з БПП привітали Ірину Луценко, так само як і радикали, подарувавши квіти.

Нагадаємо, що Ірина Луценко в минулому році стала переможницею десятої Всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття”. Вона отримала визнання і пам ” ятну статуетку за свою політичну і громадську діяльність.

“Я відчуваю гордість, перебуваючи серед таких жінок. Ця нагорода надихає мене, дає крила. Альо разом з тім дає ще більшу відповідальність – творити Україну разом з вами”, – сказала Ірина Луценко під час отримання нагороди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України