Конкуренти поцупити в Apple правду про недоробки

Компанія Apple почала відмовлятися від багаторічних принципів ремонту своїх девайсів, а також по-тихому намагається виправити свої недоліки в пристроях.

Схоже, конкуренти поцупити Apple правду про недоробки компанії. Apple – визнаниаодним з найбільш популярних і дорогих виробників, останнім часом ставши відставати від своїх конкурентів на платформі Android. По-перше, iPhone XS Max, яким так пишається компанія, більше не кращий смартфон – це звання з честю і гідністю у нього забрав Samsung Galaxy S10, а це є певним сигналом того, що ціна яблучного пристрою невиправдано висока, а якість не відповідає очікуванням. У конкурента iPhone досить вражаючі показники, від яких керівництво Apple, ймовірно, всі лікті покусало.

Якщо раніше смартфони Apple не брали з нерідними батареями, то тепер для цього компанія зробила виняток і ремонт буде проведений. А це означає, що Apple розуміє своє наближається повалення з олімпу – ймовірно, конкуренти спеціально зливають в мережу провокаційну інформацію про недоробки виробника, щоб зіпсувати йому репутацію.

Яскравий тому приклад – знайома проблема Flexgate в MacBook Pro, про яку гуділа вся мережа, а компанія-виробник запевняла всіх, що це особливість пристрою. Виявилося, що недолік був усунутий без визнання своєї помилки, правда, коли галас вже вщух. Чи означає це, що Apple більше не диктує умови на ринку цифрових технологій? Ймовірно, що так.

Якщо раніше Apple зі своїми iPhone займали абсолютно лідерську позицію завдяки унікальним розробкам, то зараз менші виробники часто не перевершують такі розкручені компанії, і пропонують подібні пристрої за розумну вартість. Тому, перш ніж встановлювати на смартфони, ноутбуки та планшети захмарні ціни, Apple необхідно попрацювати над їх якістю і унікальністю, адже багато експертів переконані, що компанія втратила свою родзинку і мало чим відрізняється від конкурентів, що працюють на базі Android.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh