Авторські статті

Оглядач: оскільки в Кабміні ще є вакансії, а головним завданням є подобатися народу, то можу запропонувати ряд кандидатів

Відомий політичний оглядач Валерій Пекар у своєму блозі пише, оскільки в уряді ще є вакансії, а головним завданням міністрів є подобатися народові, то можна сміливо запропонувати ряд кандидатів. На посаду міністра економіки Карлсона. Джентльмен у розквіті сил, спокійний і врівноважений при будь-яких умовах, відважний і має гарний смак. За поглядами соціал-демократ скандинавського типу.

Політолог наголошує на міністра освіти можна запропонувати Капітана Врунгеля: викладач зі стажем, ніколи не втрачає гідності й витримки, багато подорожував і бачив світ, прихильник наукової достовірності і противник плагіату. На міністра енергетики Крокодила Гєну: працьовитий, хоча трохи замкнутий професіонал, але вміє встановлювати ділові контакти, щирий і добросердечний. За поглядами скоріше консерватор. На міністра сільського господарства Дядько Федора: self-made man, досвідчений аграрій і сильний господарник, вміє збирати команду, турботливий і уважний.

Валерій Пекар підкреслює, ну і на міністра культури Вінні-Пуха: нескінченно добрий, з хорошим почуттям гумору, поважає сімейні цінності, має хорошу команду, за політичними поглядами ліберал.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України