Оглядач: оскільки в Кабміні ще є вакансії, а головним завданням є подобатися народу, то можу запропонувати ряд кандидатів

Відомий політичний оглядач Валерій Пекар у своєму блозі пише, оскільки в уряді ще є вакансії, а головним завданням міністрів є подобатися народові, то можна сміливо запропонувати ряд кандидатів. На посаду міністра економіки Карлсона. Джентльмен у розквіті сил, спокійний і врівноважений при будь-яких умовах, відважний і має гарний смак. За поглядами соціал-демократ скандинавського типу.

Політолог наголошує на міністра освіти можна запропонувати Капітана Врунгеля: викладач зі стажем, ніколи не втрачає гідності й витримки, багато подорожував і бачив світ, прихильник наукової достовірності і противник плагіату. На міністра енергетики Крокодила Гєну: працьовитий, хоча трохи замкнутий професіонал, але вміє встановлювати ділові контакти, щирий і добросердечний. За поглядами скоріше консерватор. На міністра сільського господарства Дядько Федора: self-made man, досвідчений аграрій і сильний господарник, вміє збирати команду, турботливий і уважний.

Валерій Пекар підкреслює, ну і на міністра культури Вінні-Пуха: нескінченно добрий, з хорошим почуттям гумору, поважає сімейні цінності, має хорошу команду, за політичними поглядами ліберал.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh