Новини

Офтальмологія у Запоріжжі

Хороший офтальмолог у Запоріжжі, знайти якого можна тут, – це саме той фахівець, якого шукають люди, що мають проблеми із зором. Знайти його у великому місті – непросте завдання. Навіть якщо у вас вже є лікар, врахуйте, що постійне використання послуг одного спеціаліста також не завжди є найкращим рішенням. Іноді вам просто потрібний свіжий погляд на вашу проблему під іншим кутом.

Послуги офтальмолога

До переліку завдань цього лікаря входить лікування, діагностика та профілактика захворювань очей. Якщо у вас є проблеми з віками, кон’юнктивою або зовнішніми м’язами ока, ви також можете звернутися за допомогою до цього фахівця.

Офтальмологія – це область медицини, яка включає структуру, види діяльності, діагностику та лікування захворювань очей. Крім регулярних (бажано не рідше одного разу на рік) відвідувань, під час яких зазвичай лікар обстежує орган зору пацієнта, відвідувати його необхідно за першої ж необхідності. Наприклад, тривогу повинні викликати такі ситуації, як:

 1. погіршення гостроти зору;
 2. почастішання миготіння;
 3. кон’юнктивіт, що рецидивує, або запалення повік;
 4. косоокість;
 5. світлобоязнь;
 6. свербіння в очах;
 7. порушення поля зору;
 8. двоїння в очах;
 9. часті, нерозпізнані головний біль;

10. ріжучі болі в очницях.

У цих випадках варто негайно записатися на прийом до офтальмолога.

Які аналізи може здійснити офтальмолог?

Насамперед, слід перерахувати всі вузли у цій галузі медицини. Що саме робить офтальмолог? В галузі офтальмології є:

 • хірургія рогівки, глаукоми та сітківки ока;
 • нейроофтальмологія;
 • офтальмологія;
 • орбітальна хірургія;
 • офтальмологічна патологія;
 • дитяча офтальмологія;
 • рефракційна хірургія;
 • лікування увеїту.

Які обстеження проводить офтальмолог у Дніпрі? Лікар може провести кілька обстежень, а саме:

 1. Оцінка гостроти зору. Її проводять практично при кожному відвідуванні офтальмолога – це дозволяє виключити захворювання, які можуть необоротно пошкодити зір.
 2. Периметрія, тобто перевірка правильності зору. Він дозволяє оцінити, яка частина зображення може бути видно оком пацієнта, коли він дивиться на одну центральну точку. Це особливо корисно для діагностики глаукоми.
 3. Тиск в очному яблуку також використовується для діагностики глаукоми. Цей тест повинні проходити всі люди старше 40 років.
 4. Офтальмоскопія, тобто огляд очного дна – використовується для оцінки структур, що вистилають очне яблуко зсередини. Під час огляду офтальмолог оцінює стан сітківки ока та судин. Його проводять як при підозрі на офтальмологічні захворювання, а й при кардіологічних, діабетичних і неврологічних захворюваннях.
 5. ОКТ, тобто оптична когерентна томографія. Це дуже спеціалізоване дослідження очного дна, у ході якого отримують поперечні зрізи вибраних елементів ока.

Інші тести виконуються рідше, тому що менше необхідності в рутинному моніторингу досліджуваних факторів. Якщо ви виявили будь-який із перелічених у статті симптомів, негайно зверніться до фахівця, щоб вчасно виявити та вилікувати захворювання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.