Оформлюємо стипендії та пільгове навчання в Італії

Ви вирішили вступати в італійський університеті? Уже підготували пакет документів? Але не знаєте як знизити вартість навчання в вузі або подати заявку на грант? Ця інформація для вас.

Що важливо знати про вартість навчання в італійських університетах:

Вартість навчання у вузах Італії для іноземних студентів залежить від кількох факторів: державний чи приватний вуз, розташування вузу, обраний факультет, сімейний дохід за рік.

Чи можна отримати в українському консульстві документи за родича/знайомого?

При виборі університету в Італії дуже важливо ознайомитися з правилами оплати податків. Важливо розуміти, що правила кожного навчального закладу є відмінними, тому варто дізнатися якими вони є в обраному вами ВУЗі.

Якщо ви маєте дозвіл на проживання в Італії

Вартість навчання в державних вузах визначається на підставі економічного параметра, який можна розрахувати, надавши довідки про доходи вашої сім’ї за рік!

Увага, є винятки: якщо ви отримуєте другу вищу освіту, то деякі вузи не дозволяють знижувати вартість навчання і потрібно оплачувати максимальний податок за рік. Якщо іноземний студент не хоче надавати довідки про доходи, то він автоматично потрапляє в найвищу шкалу платників податків.

Дізнайтеся, чи введений в вашому вузі фіксований податок за навчання для іноземних студентів. Можливо, у вашому випадку це оптимальний варіант рішення, чи є важко зібрати довідки про доходи або ви отримуєте другу вищу освіту. Зараз такий податок для іноземців в середньому становить від 700 до 1000 євро на рік. А, наприклад, в вузі Палермо в цьому році іноземців повністю звільнили від сплати податків!

Якщо ви лише плануєте приїхати в країну на навчання

Після того, як ви обрали ВУЗ і дізналися про умови навчання у ньому та здійснили запис, вам потрібно звернутися у італійське консульство в України, для отримання в’їздної візи.

Якщо ви маєте дозвіл на проживання в Італії, або лише плануєте приїхати в країну

Подавайте запит на регіональну стипендію – «borse di studio regionali». Як правило, не можна брати участь в даному конкурсі:

– Якщо студент отримує другу вищу освіту;
– Якщо студент вдруге записується в італійський вуз на той же рівень;
– Якщо сімейний дохід за рік дуже високий (в правилах кожного вузу можна знайти економічні параметри для участі в конкурсі).

Дізнавайтеся, чи є у вашому вузі спеціальні гранти на ваш курс і для іноземних студентів!

Як бачите, можливостей багато для бюджетного навчання. Навчатися на пільгових умовах в Італії – можливо.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh