Техно

Оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон з використанням цифрового підпису буде однією з перших послуг електронного нотаріату

Отримав від вас дуже позитивний фідбек під постом про дозвіл на виїзд дитини за кордон у Дії. Сотні коментарів із закликами скоріше запустити послугу та історії про складнощі, пов’язані з отриманням дозволу.

Про це повідомив Михайло Федоров — міністр цифрової трансформації України

Ми працюємо над цифровізацією сфери нотаріату. Щоб ви могли легко отримати більшість документів за допомогою смартфона. Без втрати часу та грошей.

Оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон з використанням цифрового підпису буде однією з перших послуг електронного нотаріату. Все буде дуже просто. Не треба походів до нотаріуса. Потрібно лише, щоб у обох батьків була Дія, і один з них надав згоду.

Дані з Дії будуть вноситися до реєстру. У ньому прикордонники зможуть все перевірити, щоб навіть не питати у вас про дозвіл.

Цього тижня презентували рішення голові комітету Верховної Ради з питань правової політики та Нотаріальній палаті України. Обґрунтували всі технічні та юридичні аспекти.

Сподіваюсь, депутати підтримають нашу з Мін‘юстом ініціативу у другому читанні. А далі цифровізуємо інші послуги на базі нотаріату. Напишу про них згодом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.