Право

Офіс Генерального прокурора попередив незаконне захоплення земель прибережної захисної смуги вздовж Азовського моря

За активної участі Офісу Генерального прокурора Верховний Суд підтвердив законність судових рішень, якими задоволено позов прокурора про розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду площею понад 1200 кв м на березі Азовського моря, яка відноситься до земель рекреаційного та оздоровчого призначення, розташована безпосередньо біля урізу води і була надана для розміщення пляжного устаткування без права капітальної забудови.

Встановлено, що недобросовісний користувач земельної ділянки всупереч положенням водного і земельного законодавства та умовам договору розпочав незаконне будівництво центру відпочинку на березі Азовського моря.

Рішенням господарського суду Запорізької області, залишеним у силі постановою Центрального апеляційного господарського суду, задоволено позов прокуратури, розірвано договір оренди земельної ділянки та зобов’язано її повернути Кирилівській селищній раді. Не полишаючи спроб подальшого незаконного використання земельної ділянки водного фонду, товариство оскаржило зазначені судові рішення до суду касаційної інстанції.

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду з урахуванням обґрунтованої та принципової позиції прокурора Офісу Генерального прокурора відмовив у задоволенні касаційної скарги.

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.