Фотогалерея

Одні з найдавніших знаків зодіаку — єгипетські! Дізнайтеся свій знак і що він означає!

Дендерский або єгипетський зодіак відноситься ще до 50-х років до н. е.

У єгипетської астрології, як і в західній, існує 12 знаків зодіаку. Правда, щоб знайте свій знак зодіаку, вам доведеться трохи постаратися. Календар у стародавніх єгиптян відрізнявся від нашого.

Отже, хто ж ви по єгипетському зодіаку, і якими якостями володіє ваш знак зодіаку?

1. Амон-Ра (8-21 січня, 1-11 лютого)

Представники цього знака сильні, незалежні та працьовиті особистості. Смороду добро досягають успіху в бізнесі і вміють відмінно працювати в команді завдяки внутрішньому драйву і чіткому робочого кодексом, який вони самі для себе складають.

Цей знак зодіаку назв у честь творця Всесвіту, бога Амона-Ра. І ті, хто народився під ним, — природжені лідери, здатні впоратися з будь-якою ситуацією.

2. Анубіс (9-27 травня, 29 червня – 13 липня)

Незважаючи на те, що люди, народжені під знаком Анубіса, бога смерті, зазвичай бувають тихими інтровертами, не варто думати, що вони слабкі духом. Насправді під спокійним і незворушним фасадом вони ховають страсну і деколі навіть агресивну вдачу. Представники цього знака без страху вдивляються у темряву і не боятися випробувань долі.

3. Бастет (14-28 липня, 23-27 вересня, 3-17 жовтня)

Сором’язливі, турботливі й жалісливі. Так можна описати тих, хто народився під цим знаком. Ці люди найбільше цінують емоції і воліють спілкуватися в маленькому тісному колі. Вони можуть здатися ревнивими і егоїстичними, але правда полягає в тому, що представники Бастет, богині домашнього вогнища, всього лише хочуть захистити дорогих їм людей від усіх небезпек і деколі трохи перегинають палицю.

4. Геб (12-29 лютого, 20-31 серпня)

Люди, народжені під знаком бога землі Геба, мають твердий грунт під ногами, на них можна покластися. Представники цього знака при прийнятті рішень звикли керуватися логікою, відкидаючи почуття.

Сім’я і друзі у них завжди на першому місці. Однак при знайомстві з новими людьми вони страшенно нервують і відчувають себе не в своїй тарілці.

5. Гір (20 квітня – 8 травня, 12-19 серпня)

Гор — бог неба, захисник фараона. Ті, хто народився під його знаком, хоробрі, вперті і ніколи не знаходять шляхи, домагаючись все своїми силами. Незважаючи на залізну волю і крутий норов, представники Гора орієнтовані на ‘ ю і шукають справжню любов, щоб створити свою осередок суспільства.

6. Ізіда (11-31 березня, 18-29 жовтня, 19-31 грудня)

Ізіда — одна із самих головних богинь Стародавнього Єгипту, символ материнства і сили. Люди, народжені під цим знаком, у компанії друзів часто беруть на себе роль батька, наставляючи і повчаючи. І іноді за це їх не дуже шанують. Вони також щедрі і мають якийсь абсолютно невинної дитячої добротою.

7. Хапі (1-7 січня, 19-28 червня, 1-7 вересня, 18-26 листопада)

Мудрі не по роках і володіють відмінною інтуїцією — так можна описати тих, хто народився під знаком бога Нілу Хапі.

Такі люди природжені вчителя. Вони допомагають іншим знайте свій шлях до щастя і успіху і уникнути помилок. Представники цього знака готові ділитися знаннями з кожним, хто готовий їх вислухати.

8. Мут (22-31 січня, 8-22 вересня)

Мут — цариця неба, богиня-мати. Представники цього знака зодіаку чутливі, терплячі і прагнуть до стабільності. Саме вони беруть на себе роль організатора, плануючи розклад, розподіляючи бюджет. Причому відбувається це як на роботі, так і в сім’ї. Незважаючи на те, що їх старання часто непомітні, такі люди дуже впевнені в собі і процвітають у багатьох справах завдяки самодисципліні.

9. Осіріс (1-10 березня, 27 листопада – 18 грудня)

Осіріс — бог відродження, цар загробного світу. Народжені під цим знаком намагаються не випустити з уваги жодної миті життя. Смороду завжди сконцентровані і сповнені енергії, а також сприймають перешкоди не як проблеми, а як черговий урок і необхідний досвід.

10. Сехмет (29 липня – 11 серпня, 30 жовтня – 7 листопада)

Люди, які народилися під знаком богині війни і палючого сонця, цінують правду, чесність і справедливість. Вони товариські і не боятися висловлювати свою думку, навіть якщо воно кардинально відрізняється від загальноприйнятого. Але незважаючи на те, що самі вони звикли говорити прямо, їх легко можна образити необережними словами.

11. Сет (28 травня – 18 червня, 28 вересня – 2 жовтня)

Народжені під знаком Сету, бога люті, обожнюють пригоди і завжди шукають нові спосібі отримати адреналін. Вони ненавидять сіру рутину, боятися її, і тому часто представники цього знака живуть як перекоти-поле, переїжджаючи з місця на місце. Кож смороду відрізняються товариськістю і харизмою, яка діє на інших людей абсолютно магічно.

12. Той (1-19 квітня, 8-17 листопада)

Той — бог мудрості, знань і Місяця. За легендою, саме він винайшов писемність. Представники цього знака зодіаку відрізняються обдарованістю і любити самовиражатися за допомогою творчості. З-за того, що у них якийсь свій, особливий погляд на світ, з ними завжди цікаво підтримати бесіду, тому що недолік в друзях такі люди не відчувають.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України