Війна РФ проти України

Одна з ракет Х-101, яку випустив російський Ту-95 сьогодні по Україні, була виготовлена у першому кварталі 2023 року

І це вже не перший випадок в цьому році зі “свіжими” ракетами

Джерело Defence Express

Російська стратегічна авіація сьогодні вночі, 28 квітня, здійснила черговий терористичний обстріл України ракетами Х-101/Х-555 – всього було випущено 23 одиниці, з яких 21 ракета (91,3%) була збита нашою протиповітряною обороною. Це перший масований ракетний обстріл окупантів за майже два місяці – попередній відбувся 9 березня, під час якого ворог випустив 81 ракету.

За даними Defense Express, під час сьогоднішнього обстрілу в залпі була щонайменше одна ракета Х-101, виготовлена вже в цьому році, якщо точніше – в першому кварталі. І це в цілому вже типова ситуація, коли в ракетних обстрілах окупанти використовують нещодавно виготовлені ракети.

Одна з ракет Х-101, яку випустив Ту-95, була виготовлена у першому кварталі 2023 року

Причому чим ближче до кінця року – тим свіжіші були ракети. Так, в жовтні 2022 року в одному з залпів рашистів була помічена ракета Х-101, виготовлена в другому кварталі того ж року, а вже в грудні ворог запускав у тому числі й ракети, виготовлені в четвертому кварталі.

Можна також згадати один з показових прикладів і з цього року – за даними Defense Express, під час одного з обстрілів росіян у лютому 2023 також використали ракету, виготовлену у першому кварталі – до речі, тоді ця ракета не вибухнула.

Одна з ракет Х-101, яку випустив Ту-95, була виготовлена у першому кварталі 2023 року

Ту-95МС з ракетами Х-101

Загалом за однією ракетою звичайно важко зробити якісь висновки, як і за результатами одного ракетного обстрілу, але в цілому ймовірно у РФ планують на певний період зменшити темпи ракетних обстрілів з метою накопичення запасів своїх ракет.

Одна з ракет Х-101, яку випустив Ту-95, була виготовлена у першому кварталі 2023 року

Ту-95МС з ракетами Х-101 та Х-555

Так, раніше у Повітряних Силах ЗСУ оцінили можливість РФ накопичити запаси далекобійних ракет до осені, і за оцінками наших військових з квітня по жовтень цього року РФ загалом може виробити близько 300 далекобійних ракет.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України