Один з храмів в Римі відчинений через сильний холод

Спільнота Св. Егідія, через дуже низькі температури протягом останніх днів, від суботи 7 січня, відкрила двері храму Св. Калікста на Трастевере (історична зона Риму – прим.ред.), щоб дати притулок вночі людям, які не мають даху над головою, на весь час, поки будуть триматися низькі температури.

Храм та приміщення знаходяться в екстра територіальній зоні, вони є власністю Святого Престолу. Храм є старовинним місцем культу, побудований на місці криниці, в якій був замучений Папа Калікст І у 222 р. Храм побудований у XVII ст., він належить до парафії Св. Марії на Трастевере, довірений спільноті Св. Егідія, яка має тут свої Служби Божі та катехези, особливо для людей старшого віку та людей з інвалідністю.

Близько 30 людей, італійці та іноземці, які зазвичай живуть на вулиці, тепер перебувають в храмі та в сусідніх приміщеннях, які для цього були пристосовані: там зробили опалення, завезли ліжка з постіллю та душові кабіни і туалети. Люди, які перебувають в цьому притулку, можуть повечеряти, починаючи з 19.00 години в столовій на вул. Віа Дандоло, а потім прийти на нічліг до храму Св. Калікста між 20.00 та 22.00. Вранці вони мають залишити приміщення о 08.00.

Діяльність цього притулку забезпечують волонтери спільноти Св. Егідія, присутні протягом всього часу, поки притулок є відчинений, вони також чергують вночі.

Кожна особа, яка звернеться до притулку, отримає увагу волонтерів, які допоможуть їй вирішити нагальні матеріальні проблеми та проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Після першого звернення в цей притулок, для кожної особи волонтери, за можливістю, будуть шукати більш стабільний притулок в інших місцях, спеціально для цього пристосованих.

Джерело: Католицький Медіа-Центр

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh