Духовне

Один молодий ефіопець навернув 300 дорослих

Минулого тижня у віддаленому куточку Ефіопії святкували хрещення 300 дорослих катехуменів, молоді і дітей. Обряд Хрещення очолив єпископ Лесану-Хрістос Матеос Семахун з єпархії Бахір Дар-Дессі.

Більшість новоохрещених – представники етнічної групи Гумуз, яка переважно практикує традиційні місцеві релігії. Вони проживають 160 км на південний захід від Бахір Дар.

Єпископ розповів, яким чином християнство прийшло в їх село Бануш: місцевий молодий хлопчина на ім’я Такель розповів представникам Церкви про це село і попросив їх провести євангелізацію.

«Свідчення одного молодого віруючого і зусилля душпастирів Католицької Церкви привели 300 Божих дітей додому», – говорив єпископ.

Єпископ Лесану-Хрістос і його вірні належать до Ефіопської Католицької Церкви, яка є Східною Церквою в сопричасті з Римом. Єпархія Бахір Дар-Дессі була заснована 19 січня 2015 р. Католицька Церква вперше дійшла до народу Гумуз 15 років тому завдяки катехизації трьох монахинь: Джамілети, Тільди і Бертіли зі згромадження, заснованого святим Даніелем Комбоні.

Як інформує Catholic News Agency, на даний час в сусідніх селищах на хрещення очікують ще близько 500 катехуменів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh