Право

Одеські патрульні повернули дідусеві 3-річного хлопчика, що загубився під час прогулянки

Сьогодні до поліції зателефонували небайдужі громадяни та повідомили, що виявили на Трасі здоров’я маленького хлопчика, який, імовірно, загубився

На місце одразу прибули патрульні Галина Бабой та Денис Харченко. Інспектори заспокоїли хлопчика і з’ясували, що він катався на самокаті під наглядом дідуся, проте від’їхав занадто далеко й загубився.

Щоб дитина зігрілася, інспектор Галина Бабой зайшла з ним в заклад громадського харчування та пригостила чаєм. Тим часом Денис Харченко намагався відшукати родичів хлопчика. Цієї миті на лінію 102 зателефонував стривожений дідусь і попросив допомогти знайти онука, що загубився.

Тож патрульні зв’язалися із заявником та домовилися про місце зустрічі. Щасливого дідуся з онуком доставили до відділення поліції для врегулювання усіх формальностей.
Заявник щиро подякував Галині та Денису за допомогу.

Ця історія — зі щасливим кінцем, дитину неушкодженою повернули рідним.

Ми ж вкотре нагадуємо вам: у жодному разі не залишайте малолітніх дітей без нагляду, навіть на хвилинку. Якщо ж сталося так, що дитина загубилася, не зволікайте, одразу телефонуйте на номер 102. Адже самостійні пошуки здебільшого не дають результатів, а дитина в цей час може потрапити у біду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України