Новини

Одеська “Свобода” вимагає знайти та покарати осіб, причетних до антидержавної провокації

16 вересня 2013 року Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” скерувала до Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України звернення з вимогою відреагувати на розміщення в місті плакатів антидержавного змісту.

Йдеться, зокрема, про плакати чорного кольору з написом “Незалежність 1991–2013. Помнім, любім, скорбім”, що агітують проти підписання Угоди про асоціяцію з Европейським Союзом, які 15 вересня масово розклеїли невідомі особи в центрі Одеси.

Голова Одеської обласної організації ВО “Свобода” Андрій Маляс пов’язує інцидент з активізацією антидержавних сил у місті та наполягає, аби правоохоронці перевірили на причетність до розміщення плакатів низку структур, починаючи від Генерального консульства РФ та міської влади до маргінальних прокремлівських угруповань.

“Плакати з’явилися після антидержавного заходу в приміщенні готелю “Аркадія плаза” 12 вересня, де за участи консула Російської Федерації та прокремлівських організацій у таємному форматі обговорювали “перспективи федералізації України та вступу до Митного союзу”. Цілком імовірно, що саме там і розробили цю провокацію. Також не виключено, що до цього причетна міська влада, адже значну частину плакатів було розміщено на рекламних площах, які перебувають у комунальній власності. Тим більше, що з боку москвофільськи налаштованих очільників міста неодноразово лунала гостра критика евроінтеграційних процесів”, – наголосив свободівець.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.