Економіка

Одеський припортовий завод відновив роботу після більш ніж річного простою

Одеський припортовий завод відновлює виробництво аміаку і карбаміду після більш ніж річної простою.

Про це повідомив у Facebook перший заступник генерального директора заводу Микола Щуріков.

— Після більш ніж річного простою Одеський припортовий завод почав запуск виробництва аміаку і карбаміду. І хоча попереду ще кілька днів нервування можна сказати, що ми на фінішній прямій. Завод запустився за договором переробки давальницької сировини від компанії Агро Газ Трейдинг.

Згідно цього договору, мінімальний період співпраці компаній складе 4 місяці з можливістю подальшої пролонгації за погодженням наглядовою радою ОПЗ.
Щомісяця завод буде отримувати близько 60 млн куб.м газу”, – йдеться в повідомленні.

Одеський припортовий завод – одне з найбільших підприємств хімічної галузі України. Знаходиться в державній власності. Спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, діоксиду вуглецю, рідкого кисню, сірчанокислого натрію Розташований на березі Малого Аджалицького лиману, межує з морським торговельним портом «Південний», через який здійснюється перевантажування хімічних вантажів.

Продукція заводу користується попитом на внутрішньому ринку, але основна її частина – близько 85%, експортується більш ніж в 30 країн світу

Завод зупинився 30 квітня 2018 року з причини падіння світових цін на аміак та карбамід та зростання ціни на газ. На початку 2019 був знайдений новий постачальник газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

sixteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.