Новини з Австрії

У районі Відня Пенцінг водій заїхав на парковку і розвернувся – за це отримав штраф

Чергова "паркувальна пастка" - тепер у віденському районі Пенцінг

Після «пастки з паркуванням» у віденському Донауштадті тепер повідомляється про проблему на паркуванні у Вені-Пенцінгу. Там також компанія просить заплатити чималі суми за приїзд.

Оскільки я кілька разів проїжджав з приватним паркуванням у Відні-Пенцингу, то отримав уже п’ять листів з вимогами оплати за паркування, – розповідає молодий мешканець Відня.

Згідно з повідомленням, листи надходять від компанії «Zupf-di», яка працює з орендарем паркінгу. У кожному листі була платіжна вимога-доручення на 399 євро.

Молодий водій не вважає, що скоїв правопорушення.

«Я просто когось об’їхав чи розвернувся, бо не хотів виїжджати заднім ходом через все подвір’я — і це мене дуже засмучує».

Він не платитиме майже 2 000 євро і тепер чекає на судовий позов про незаконне проникнення. Незважаючи на гонорари та судові витрати, він все ж таки хоче звернутися до суду. Тому що, як повідомляють експерти, компанії часто йдуть із порожніми руками.

Орендарі паркувань охоче наймають такі компанії як Zupf-di. За даними ORF, орендарі та компанія ділять дохід у розмірі близько 400 євро за кожне порушення. Керуючий директор Zupf-di Штефан С. пояснив в інтерв’ю, що 400 євро були фіксованим внеском у відмову від судових позовів. Таким чином компанія частково отримує компенсацію, а інша частина дістається потерпілому від вторгнення власнику нерухомості.

Багато хто не розуміє, як короткий поворотний маневр може зруйнувати приватну власність. Штефан С. пояснює це так: «Я ж не заходжу вашу оселю, знімаю куртку, оглядаюся і виходжу. Я ж не завдаю вам шкоди. З вами нічого не сталося. Ось і вони також не постраждали. Але вони однаково цього не хочуть».

На паркуванні у Відень-Пенцінг водіїв вже неодноразово просили заплатити. Багато хто розглядає це як «чистий грабіж» і тому не хочуть виконувати платіжні вимоги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України