Новини

Обслуговування дамб та мостів з використання спеціалізованого підйомного обладнання

Такі інфраструктурні споруди, як дамби, естакади, мости та багато інших різноманітних об’єктів, не дивлячись на міцність конструкції, рано чи пізно потребують ремонту чи обслуговування. А враховуючи особливості таких споруд, до робіт із ними повинні допускатися тільки досвідчені професіонали, які спеціальні дозволи та досвід у роботі з масштабными спорудами. Також дуже важливо використовувати і спеціальне обладнання, що дозволить персоналу безпечно пересуватися вздовж робочого полотна.

І одним із найпопулярніших видів обладнання, що широко використовується для проведення висотних робіт на інфраструктурних та житлових об’єктах, являются фасадні підйомники-люльки. Вони відрізняються від іншого підйомного обладнання автономністю та підвищенними характеристиками безпеки. А купити люльку сьогодні не стає проблемою. Особливо якщо звернутися до профільного постачальника. 

Особливості використання фасадних люльок при роботі з висотними об’єктами

Завдяки своєму влаштуванню і особливостям конструкції, підйомні механізми по типу люльки стали досить затребуваними серед робітників, що проводять будівництво та обслуговування різноманітних об’єктів та споруд. Завдяки тому, що люльки монтуються на спеціальних консолях, які мають бути розміщені виключно на верхніх поверхах, даху чи ярусі будівлі, вони легко можуть використовуватися для обробки стін дамб чи основи мостів. Також люльки знайшли широке використання в морськіх інфраструктурі та при ремонті авіатехніки.

Таке обладнання є досить невибагливим та простим у використанні і обслуговуванні. Головне лише слідкувати за станом троса та запобіжників, ловителів. Використовувати люльки досить легко. Вони обладнані електродвигуном та щитком, завдяки чому спуск та підйом стають автоматизованими, а робочі можуть навіть підключати електроінструмент, будучи в корзині підйомника. 

Де купити люльку для проведення обслуговування різних споруд

Головна перевага підйомників типа “люлька” полягає не тільки в їх простій конструкції, легкості використання та безпеці. Основний фактор, що надав люльці такої популярності – можливість підіймати на велику висоту габаритні та важкі вантажі. Саме ці властивості люльок роблять їх найбільш затребуваними серед інших аналогів. 

Якщо Вам потрібно купити люльку, ми рекомендуємо обирати люльки ZLP-630. Цей тип підйомників має всі необхідні характеристики, потрібні для роботи практично з будь-яких типом споруд. Більш того, корзина люльки ZLP-630 може досить легко змінювати конфігурацію та розміри. Купити люльку ZLP-630 пропонує компанія SIMAX (Київ). На базі компанії представлені люльки нові та вживані, з гарантією та можливістю доставки, монтажу і демонтажу фахівцями SIMAX на Ваших об’єктах.   

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України