Обшуки в благодійній організації в Австрії: підозра в шахрайстві з субсидіями

Повідомляється, що Volkshilfe у Верхній Австрії, яка близька до SPÖ, діяла не зовсім позитивно. Після обшуку фінансової поліції в Швертберге  явилися серйозні докази цього. Конкретно з’явилися підозри, що близько 30 співробітників були зареєстровані на 30-50% короткострокової роботи протягом трьох місяців, але замість цього були повністю зайняті. Тим хто не хотів у цьому брати участь, погрожували звільненням.

У справі вже є докази — документи і кілька зізнань. Подейкують про найбільший на даний момент випадок з можливим шахрайством в субсидіях на короткострокову роботу. Поки фінансова поліції не дає деталей із-за «податкової таємниці».

У середу Volkshilfe Oberösterreich зробила  заяву з приводу таких серйозних звинувачень.

«Держава доручила нам захистити групу підвищеного ризику у секторі охорони здоров’я в якості запобіжного заходу через пандемію Covid і зареєструвати співробітників в AMS для короткострокової роботи», — сказав керуючий директор Бернхард Грубер. «Ми зробили  фактичний розрахунок робочого часу  на наступному тижні і в деяких областях, звичайно, вийшло більше годин. Проблема короткострокової роботи дуже складна, але я хочу прояснити, що ми не ошукали ні на один євро. Ми некомерційна організація, а не будівельний підрядник, який робить в «чорну»! Ми і наші співробітники не заслуговуємо цих обвинувачень!»

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: BMF/citronenrot OG

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh