Новини з Австрії

Обшуки в благодійній організації в Австрії: підозра в шахрайстві з субсидіями

Повідомляється, що Volkshilfe у Верхній Австрії, яка близька до SPÖ, діяла не зовсім позитивно. Після обшуку фінансової поліції в Швертберге  явилися серйозні докази цього. Конкретно з’явилися підозри, що близько 30 співробітників були зареєстровані на 30-50% короткострокової роботи протягом трьох місяців, але замість цього були повністю зайняті. Тим хто не хотів у цьому брати участь, погрожували звільненням.

У справі вже є докази — документи і кілька зізнань. Подейкують про найбільший на даний момент випадок з можливим шахрайством в субсидіях на короткострокову роботу. Поки фінансова поліції не дає деталей із-за «податкової таємниці».

У середу Volkshilfe Oberösterreich зробила  заяву з приводу таких серйозних звинувачень.

«Держава доручила нам захистити групу підвищеного ризику у секторі охорони здоров’я в якості запобіжного заходу через пандемію Covid і зареєструвати співробітників в AMS для короткострокової роботи», — сказав керуючий директор Бернхард Грубер. «Ми зробили  фактичний розрахунок робочого часу  на наступному тижні і в деяких областях, звичайно, вийшло більше годин. Проблема короткострокової роботи дуже складна, але я хочу прояснити, що ми не ошукали ні на один євро. Ми некомерційна організація, а не будівельний підрядник, який робить в «чорну»! Ми і наші співробітники не заслуговуємо цих обвинувачень!»

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: BMF/citronenrot OG

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України