Авторські статтіФотогалерея

Як живуть люди в тісних квартирах Гонконгу. Фото

Чисельність населення в Гонконгу складає близько 7,5 мільйонів людей. Погодьтеся, що це дуже густонаселене місто, а отже, і ціни на житло теж високі. Це змушує малозабезпечене населення проживати в жахливо маленьких “трунах-кабінках”. Навіть Організація Об єднаних Націй засудила цю ситуацію, назвавши її “образою людської гідності”. За даними Society for Community Organization, на жаль, це все ще єдиний спосіб мати дах над головою для 200 000 жителів Гонконгу.

1. Чисельність населення в Гонконгу складає близько 7,5 мільйонів людей.

2. Погодьтеся, що це дуже густонаселене місто, а отже, і ціни на житло теж високі.

3. Це змушує малозабезпечене населення проживати в жахливо маленьких “трунах-кабінках”.

4. Фотограф на ім’я Бенні Лем створив серію фотографій “Спійманий у пастку”, в якій показав жахливі умови проживання людей в Гонконзі.

5. “В той день я прийшов додому і заплакав”, — розповів фотограф National Geographic.

6. “Ви можете запитати себе, навіщо нам піклуватися про людей, які не є частиною нашого життя. Але, насправді, вони саме ті люди, які є у вашому житті кожен день: вони обслуговують вас в якості офіціантів у ресторанах, де ви обідаєте, вони охороняють вас в торгових центрах або вони можуть бути прибиральниками і кур’єрами на вулицях, по яких ви гуляєте. Єдина різниця між нами — їх “дома”. Це питання людської гідності”, – говорить Бенні.

7. Ці “гробики-кабінки” створюються за допомогою незаконного дроблення приміщень на 1,5-12 кв. м в кімнаті, які насилу можна назвати квартирами.

8. Погодьтеся, вже при перегляді самих фото починають бігати мурашки по шкірі.

9. Важко навіть уявити, як жити в таких умовах:

10. За даними Society for Community Organization, на жаль, це все ще єдиний спосіб мати дах над головою для 200 000 жителів Гонконгу.

11. Організація Об єднаних Націй засудила цю ситуацію, назвавши її “образою людської гідності”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України