Техно

Оборонний гігант світового рівня BAE Systems відкриває офіс в Україні: це все від CV90 та Bradley, M777 та Archer, до Shtorm Shadow та Tempest

Оборонний гігант BAE Systems заходить в Україну, а це все від CV90 та Bradley, M777 та Archer, до Shtorm Shadow та Tempest

Challenger 2, CV90 та Bradley​, M777, M107A7 та Archer, M113 та AMPV, Eurofighter, Shtorm Shadow – це все й дуже далеко не повний перелік того, чим займається BAE Systems

Джерело: Defence Express

В Україні відкриється офіс оборонного гіганта світового рівня BAE Systems, а згодом компанія розгорне потужності із ремонту та виробництва військової техніки та озброєння.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський за підсумком розмови із керівництвом цієї британської транснаціональної компанії, зазначивши, що України готова “стати великим регіональним хабом для ремонту та виробництва різних видів продукції компанії BAE Systems”, а також зацікавлена в глобальних відносинах.

Challenger 2
Challenger 2

 

Таким чином раніше зроблений прогноз, що німецький оборонний гігант Rheinmetall, який вже анонсував намір створити в Україні виробництво бронетехніки із базовим проектом з випуску БТРа Fuchs, є лише першою ластівкою заходження у країну оборонних гігантів світового рівня цілком виправдовується.

Й треба зазначити, що BAE Systems це один з найпотужніших оборонних конгломератів взагалі та 7 за доходом оборонна компанія у світі з показником у 26,3 млрд доларів за 2022 рік, яка має підрозділи у 40 країнах та має штат у 93 тисячі осіб.

Продукція за яку зараз відповідає BAE Systems, якщо брати лише те, що на слуху: танк Challenger 2, БМП CV90 та Bradley, САУ M107A7 та Archer, навіть гармати M777, БТРи M113 та AMPV.

Оборонний гігант BAE Systems заходить в Україну, а це все від CV90 та Bradley, M777 та Archer, до Shtorm Shadow та Tempest

Окремий надпотужний морський підрозділ – підводні човни класу Dreadnought та Astute, авіаносці класу Queen Elizabeth. Зв’язок, радіотехнічна та радіоелектронна розвідка, радіоелектронна боротьба… Для розуміння масштабу, система РЕБ літака F-35 – AN/ASQ-239 – це BAE Systems.

Оборонний гігант BAE Systems заходить в Україну, а це все від CV90 та Bradley, M777 та Archer, до Shtorm Shadow та Tempest

BAE Systems – це один з ключових виробників Eurofighter, а також компонентів для F-35, це ключовий розробник винищувача шостого покоління Tempest.

Конгломерат володіє значними частками у MBDA, а це вся лінійка європейських ракет повітряного базування включно з Meteor та Shtorm Shadow. Й це лише з основного, бо перелік можливо продовжувати й продовжувати.

33% Eurofighter GmbH - це BAE Systems
33% Eurofighter GmbH – це BAE Systems

 

Й звісно вкрай важливо, щоб BAE Systems отримала в Україні умови, які вона має як й в інших 40 країнах світу, бо саме такий шлях інтеграції України до світового оборонно-промислового комплексу об’єктивно є єдиною можливістю розвитку. А альтернативою йому залишається шлях, який активно демонструють країни, які якраз відрізані від такої співпраці – РФ, КНДР та Іран.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України