Хлопчик із синдромом Дауна став моделлю. Фото

Цей хлопчисько з гарною посмішкою має вроджене генетичне відхилення – так званий синдром Дауна, але незважаючи на це, він ставши яскравим обличчям великого британського бренду. Наш контент про Джозефа, який подарував надію багатьом дітям з таким захворювання.

11-річний симпатяга з синдромом Дауна відправився на зйомку в якості нової моделі дитячої лінії бренду “River Island”.

Джозеф Хейл став підтвердженням того, що в країні дотримуються рівні права дітей. У той час, можна сказати, що він став натхненням для багатьох хлопців і вселив у них надію.

Джозеф, що володіє дуже милою посмішкою, зайняв своє місце в рекламі поряд з іншими дітьми.

www.unilad.co.uk

Батька Джозефа, Ендрю і Карен, розповіли про диспраксії своїх дітей і синдром Дауна в інтерв’ю “Telegraph”:

«Те, що вони інваліди, не має ідентифікувати їх. Джозеф – людина. Синдром Дауна є лише однією з рис Джозефа. І таких рис набагато більше, ніж ви бачите. Є фізичні обмеження, це вірно. Але люди заздалегідь судять про таких хворих, хоча повинні заглянути в їх внутрішній світ. Вони можуть навчити одне одного, що в житті немає ніяких гарантій, і засуджувати когось не варто, адже думки, почуття та мрії цих дітей однакові».

Джозеф дуже задоволений реакцією суспільства на кампанію. Він сказав, що йому подобалося показувати відео шкільним друзям, і що тепер перехожі хочуть зробити з ним селфі.

static.independent.co.uk

«Зйомки у River Island були дуже комфортними для мене, і я насправді дуже потішився. Я намагався розтанцювати всіх. Дуже не приємно відчувати бар’єри».

Насправді Джозефу не чужі прожектори сцени.

i4.mirror.co.uk

До цього, він брав участь у зйомках для модельного агентства “Zedebee”. Менеджер “Zedebee” Зої Проктор говорила тільки хороше про Джозефа:

«Він був дуже успішним, і ми дійсно пишаємося ним. Це відмінний спосіб просунути різноманітність у світі моди. У нас багато талановитих моделей, і ми працюємо з багатьма моделями на національній основі. Але робота з дітьми дійсно особлива і дуже цікава».

Ешлі Скіннер з “River Island” також захоплювалася енергією Джозефа.

i1.mirror.co.uk

«Джозеф – дуже особливий і милий хлопчик. Він прихильник класики та відображає це в своєму стилі. На додаток до його розумного і вільного характеру він любити насолоджуватися усім у традиційному дусі. Кумедна постать Джозефа і його любов до блискучої взуття очевидні в образах. Він також обожнює ходити в гості».

Вітаємо Джозефа і бажаємо йому подальших успіхів та перемог!

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh