Авторські статтіФотогалерея

Хлопчик із синдромом Дауна став моделлю. Фото

Цей хлопчисько з гарною посмішкою має вроджене генетичне відхилення – так званий синдром Дауна, але незважаючи на це, він ставши яскравим обличчям великого британського бренду. Наш контент про Джозефа, який подарував надію багатьом дітям з таким захворювання.

11-річний симпатяга з синдромом Дауна відправився на зйомку в якості нової моделі дитячої лінії бренду “River Island”.

Джозеф Хейл став підтвердженням того, що в країні дотримуються рівні права дітей. У той час, можна сказати, що він став натхненням для багатьох хлопців і вселив у них надію.

Джозеф, що володіє дуже милою посмішкою, зайняв своє місце в рекламі поряд з іншими дітьми.

www.unilad.co.uk

Батька Джозефа, Ендрю і Карен, розповіли про диспраксії своїх дітей і синдром Дауна в інтерв’ю “Telegraph”:

«Те, що вони інваліди, не має ідентифікувати їх. Джозеф – людина. Синдром Дауна є лише однією з рис Джозефа. І таких рис набагато більше, ніж ви бачите. Є фізичні обмеження, це вірно. Але люди заздалегідь судять про таких хворих, хоча повинні заглянути в їх внутрішній світ. Вони можуть навчити одне одного, що в житті немає ніяких гарантій, і засуджувати когось не варто, адже думки, почуття та мрії цих дітей однакові».

Джозеф дуже задоволений реакцією суспільства на кампанію. Він сказав, що йому подобалося показувати відео шкільним друзям, і що тепер перехожі хочуть зробити з ним селфі.

static.independent.co.uk

«Зйомки у River Island були дуже комфортними для мене, і я насправді дуже потішився. Я намагався розтанцювати всіх. Дуже не приємно відчувати бар’єри».

Насправді Джозефу не чужі прожектори сцени.

i4.mirror.co.uk

До цього, він брав участь у зйомках для модельного агентства “Zedebee”. Менеджер “Zedebee” Зої Проктор говорила тільки хороше про Джозефа:

«Він був дуже успішним, і ми дійсно пишаємося ним. Це відмінний спосіб просунути різноманітність у світі моди. У нас багато талановитих моделей, і ми працюємо з багатьма моделями на національній основі. Але робота з дітьми дійсно особлива і дуже цікава».

Ешлі Скіннер з “River Island” також захоплювалася енергією Джозефа.

i1.mirror.co.uk

«Джозеф – дуже особливий і милий хлопчик. Він прихильник класики та відображає це в своєму стилі. На додаток до його розумного і вільного характеру він любити насолоджуватися усім у традиційному дусі. Кумедна постать Джозефа і його любов до блискучої взуття очевидні в образах. Він також обожнює ходити в гості».

Вітаємо Джозефа і бажаємо йому подальших успіхів та перемог!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України